Archiv rubriky: Aktuality

Zpráva STK č.6 ze dne 3.1.2018

Utkání HC Řepníky – HC Štěpánov, hráč domácích číslo 37 Jakub Kaňovský 5+OK. Vzhledem k jeho druhému trestu 5+OK uděluje STK STOP na následující 3 zápasy. STK dále uděluje pokutu HC Řepníky ve výši 200 Kč.

Vaše STK

Přeložení utkání

Zápas HC Horses Pardubice – HC Skulls Hlinsko, který se měl hrát 29.12.2017 byl odložen na neurčito.

vedení LNS

Žádost HC Štěpánov

Ahoj všem,

HC Štěpánov požádal o udělení výjimky na start jejich hráče Evžena Musila. Evžen Musil tuto sezónu občas vypomůže týmu ZH Pardubice (z důvodu málo hráčů), který hraje meziokresní přebor. Přestože v našich pravidlech je „střídavý“ start v jiné vyšší soutěži zakázán, HC Štěpánov požádal o udělení výjimky vzhledem k věku hráče a skutečností, že meziokres bude hrát jen v „nouzových“ případech.

Rozeslal jsem žádost všem týmům, odpovědělo mi 9 týmů s kladnou odpovědí. 4 týmy neodpověděli. Tímto bylo žádosti HC Štěpánov vyhověno.

Za vedení ligy bych si dovolil upozornit, že nechceme, aby se „roztrhl pytel“ s dalšími obdobnými žádostmi. Tato žádost je specifická věkem hráče (kdo může hrát v 60 letech meziokresní přebor?) a umím si představit, že na konci sezóny zakotvíme do pravidel nějakou výjimku tohoto typu.

Marcel

Změna začátku utkání

Ahoj všem,

opravil jsem čas začátku utkání HC Horses Pardubice – SK Jokerit Skuteč. Začátek utkání je 16.12.2017 v 13:30 hod.

Marcel

Zpráva STK č.5 ze dne 23.11.2017

Utkání HC Telecí – HC Chlumětín, hráč domácích číslo 22 Jan Voda 10+10, Nesportovní chování. STK uděluje STOP na následující zápas.

SK Jokerit nedodán podruhé zápis o utkání, STK uděluje pokutu 200 Kč.

Vaše STK

Zpráva STK č. 4 ze dne 13.11.2017

Utkání Hostovice – Řepníky, hráč domácích číslo 43 Michal Jeřábek 5+ OK, hrubost. Hráč hostí číslo 37 Jakub Kaňovský 5+OK, koleno. Oba hráči STOP na následující zápas.

STK zaznamenala již druhou stížnost na rozhodčí!!! K tomu můžeme říct jen to,že několik let žádáme všechna mužstva,ať pomohou s posílením sboru rozhodčích. Nikdo, kromě předsedy STK, pro to nehnul prstem. Jestli to někdo chce dohnat do stavu, že si to budeme muset pískat sami tak ať v tom pokračuje.Chyby dělají i profesionální rozhodčí v nejvyšších soutěžích.

Vaše STK

Zpráva STK č.3 ze dne 12.11.2017

Na základě podané žádosti a složené kauce, STK projednala žádost Jakuba Wasserbauera o podmínečném prominutí zbytku trestu, který hráč obdržel na konci minulé sezóny (STOP na 10 utkání).

STK mění současný trest STOP na 10 utkání na podmínečný do konce sezóny 2017/2018. Hráč může příští utkání nastoupit.  V případě dalšího trestu 10+10, 5+OK, nebo TH se podmínka ruší plus sankce za trest nový.
STK upozorňuje všechny hráče, kteří si pletou tuto soutěž s Karjalou, že jsou i radikálnější tresty, včetně doživotního zákazu startu v této soutěži.

Prosíme seznamte své hráče s touto zprávou

Díky

Vaše STK

 

Zpráva STK č.2 ze dne 3.11.2017

Zpráva STK č.2 ze dne 3.11.2017

Utkání HC Pstruzi Otradov – HC Horses Pardubice. STK uděluje hráči hostí č.89 Ondřej Březina, STOP na 1 následující utkání za 10+10 (nesportovní chování).

Vaše STK

Rozlosování

Ahoj všem,

další rozlosování bude uveřejněno v pondělí 30.10. Bohužel čekáme na vývoj utkání A-týmu.

 

 

Webové stránky

Ahoj všem,

s radostí mohu oznámit, že se nám podařilo dát stránky po aktualizacích WordPressu a Sportpressu dohromady a již fungují standardně včetně rozpisů utkání v sekci Rozpis utkání.

Marcel