Archiv rubriky: Aktuality

Zpráva STK č.2 ze dne 1.11.2018

Zpráva STK č.2 ze dne 1.11.2018

Utkáni  Hostovice-Jenišovice, hráč hostí č.19 Jan Novák –  5+OK (nesportovni chováni). STK uděluje STOP na 1 následujicí utkání.

Vaše STK

Zpráva STK č.1

Zpráva STK č.1 ze dne 13.10.2018.

V utkání Jokerit Skuteč – Jenišovice, hráči domácích č.19,Jan Opletal, udělen TH (naražení na mantinel). STK uděluje trest STOP na 3 utkání a peněžitý trest 300 Kč pro mužstvo Jokeritu.

Vaše STK

Zpráva

Ahoj,

přidal jsem do rozpisu další zápasy a brzy přidám další. Také jsem drobně po souhlasu dotčených upravil drobně 1.kolo.

Marcel

První rozlosování

Ahoj všem,

na stránkách zde najdete první rozlosování na víkend 6.-7.10. a 13.10. Zatím nemám hotové soupisky, proto nelze tisknout zápisy, ale to je čas. Do konce týdne to snad zmáknu. Bohužel na další rozlosování musíme ještě chvilku počkat, protože se musí nejdříve vyřešit zápasy HC Skuteč.

Připomínám, kdo mi ještě neposlal požadavky na úpravu soupisek, tak má šanci do 5.10. 12 hod! Pak je uzávěrka pro mazání hráčů uzavřená.

Marcel

Předsezónní schůzka

Ahoj všem,

blíží se nám termín zahájení další sezóny ligy neregistrovaných. Dovolte mi, abych pozval zástupce mužstev na předsezónní schůzku, která se bude konat 25.9.2018 v 19 hod. Přesné místo konání bude ještě upřesněno (předpokládejte opět Luži nebo Skuteč). Svou účast / neúčast potvrďte mailem na cmelik@cmelik.cz. V případě, že se nikdo z mužstva nebude moci zúčastnit, prosím mailem potvrzení, že máte zájem o účast v nadcházejícím ročníku nejpozději do 25.9.

Připravte si prosím své soupisky pro letošní ročník, resp. požadavky na vyškrtnutí a doplnění hráčů. Uzávěrka soupisek (pro vyškrtnutí) bude v den před prvním utkáním ligy, které se chystá na víkend  6.-7.10.

Upřesňuji místo schůzky. Schůzka proběhne v hostinci na Štěpánově (u Ládi Mence). Je to zde https://mapy.cz/s/34jji

Vedení LN