Archiv rubriky: Aktuality

Předsezónní schůzka

Ahoj všem,

blíží se nám termín zahájení další sezóny ligy neregistrovaných. Dovolte mi, abych pozval zástupce mužstev na předsezónní schůzku, která se bude konat 25.9.2018 v 19 hod. Přesné místo konání bude ještě upřesněno (předpokládejte opět Luži nebo Skuteč). Svou účast / neúčast potvrďte mailem na cmelik@cmelik.cz. V případě, že se nikdo z mužstva nebude moci zúčastnit, prosím mailem potvrzení, že máte zájem o účast v nadcházejícím ročníku nejpozději do 25.9.

Připravte si prosím své soupisky pro letošní ročník, resp. požadavky na vyškrtnutí a doplnění hráčů. Uzávěrka soupisek (pro vyškrtnutí) bude v den před prvním utkáním ligy, které se chystá na víkend  6.-7.10.

Vedení LN

Finálové zápasy

Ahoj všem,

bohužel jsem se osobně nemohl (což mě velice mrzí) v sobotu zúčastnit finálových bojů o mistra ligy (v pátek jsem byl na fotbálku a od té doby mám kotník v sádře), takže nemám žádné aktuální reference a fotky. Pokud by jste mi někdo poslal nějaké povídání a fotky, jak to probíhalo, rád to zveřejním na našem webu a v novinách Chrudimska.

Díky všem za případné materiály na cmelik@cmelik.cz

Marcel

Zpráva STK č.8 ze dne 1.3.2018

Zpráva STK č.8 ze dne 1.3.2018:

Utkání Jokerit – Tigers, hráč hostí č.7 Milan Vašíček TH (hrubé urážky rozhodčího). STK uděluje trest STOP na 5 zápasů. Mužstvu HC Tigers Pardubice se uděluje pokuta ve výši 300 Kč.

Utkání Řepníky – Štěpánov, hráč domácích č.37 Jakub Kaňovský 5+OK. Jedná se již o třetí trest, proto STK uděluje trest STOP na 6 utkání. Při dalším podobném přestupku hrozí podstatně tvrdší trest. Mužstvu HC Řepníky se uděluje pokuta 200 Kč.

Vaše STK

Finálové boje o mistra ligy

Ahoj všem,

tento víkend vyvrcholí play-off o mistra ligy. Proto přijďte všichni fandit.

Sobota 3.3.2018   ve 13:00 hod utkání o III.místo (Skulls Hlinsko – Chlumětín)

Sobota 3.3.2018 v 15:30 hod finále (Pstruzi Otradov – Radioaktivita Hostovice)

vedení LNS

(Na žádost činnovníků připomínám, že rohodčí a časomíra bude stát 700 Kč / mužstvo)

 

Kandidát na cenu fair-play

Jménem rozhodčího, Honzy Ježka, velice rád zveřejňuji skutek, který se stal v utkání HC Ostrov – HC Telecí. Za stavu 1:1 hráč domácích č.19 Martin Šplíchal, sdělil rozhodčímu, že viděl gól ve vlastní brance, aniž by ho rozhodčí postřehl. Vítáme takový přístup v naší lize a velice ho oceňujeme.

rozhodčí Ježek

Známe semifinalisty play-off o mistra ligy – začíná čtvrtfinále o pohár starosty města Skuteč

Čtvrtfinále o mistra ligy zvládli dle očekávání favorité z Otradova, Hlinska, Hostovic a Chlumětína. I když Chlumětín rozhodl až v nájezdech, když druhý zápas prohrál 4:3 s Ostrovem a ani prodloužení nerozhodlo.

Nyní nás čeká čtvrtfinále o pohár starosty a první semifinále. Rozpis zápasů najdete zde.

Poznámka: stejně jako vloni vynecháváme z časových důvodů předkolo play-off a hraje se hned čtvrtfinále play-off o pohár starosty města Skuteč (jeho první zápasy). Čas utkání je 3×17 min jako v základní části ligy. Čtvrtfinále se hraje na dva zápasy.

Semifinále play-off o mistra ligy je opět na dva zápasy 3×20 min.

vedení LNS

 

Zpráva STK č.7 ze dne 31.1.2018

Zpráva STK č.7 ze dne 31.1.2018

Utkání HC Řepníky – HC Pstruzi Otradov. Hráči hostí č.6 Formánek Martin 5+OK a č.83 Černý Michal 2+10+10. Oba STOP na jeden následující zápas! V utkání HC Ostrov – HC Chlumětín došlo (po čistém zákroku) bohužel ke zranění hráče Chlumětína (skončil v nemocnici na operaci). Podle STK další ukázka zbytečné tvrdosti v teto lize pro zábavu!!! Prosíme trochu respektu k soupeřům a používejte mozek.

Vaše STK