Archiv rubriky: Aktuality

Finálová sobota

Ahoj všem,

v sobotu 2.3. vyvrcholila finálovými zápasy sezóna 2023/2024. Nejprve se utkali o 3.místo mužstva Chlumětína a Jokeritu.  Po vyrovnaných prvních dvou třetinách rozhodl Chlumětín ve svůj prospěch ve třetí třetině 3 góly. Konečným výsledkem 4-2, získal Chlumětín bronzové medaile.

Finálový zápas mezi Hostovicemi a Otradovem byl napínavý až do samého konce.  Utkání mělo velice dobrou úroveň a náboj.  Po bezbrankové první třetině se Hostovice v druhé třetině ujali vedení  2-1. Ve třetí třetině však Otradov srovnal skóre a šlo se do prodloužení, které se hrálo 5 minut ve třech hráčích na každé straně.  V prodloužení  jsme viděli otevřenou hru na obou stranách.  Rozhodující branku vstřelil Otradov v prodloužení při přesilové hře. Gratulace vítězi letošního ročníku a velké díky všem ostatním týmům za předváděné výkony po celou sezónu. Finálový den si nenechalo ujít necelých 200 diváků, kteří vytvořili hlavně ve finále pěknou atmosféru.

Předávání cen a medailí se ujali starosta města Skutče  Jaroslav Hetfleiš a starostka Otradova  Petra Pražanová.

Vedení MHL přeje všem účastníkům ligy neregistrovaných krásné a pohodové léto a těšíme se na podzim na viděnou u dalšího ročníku. Ideálně ve větším počtu týmů.

Se souhlasem fotografa Ondry Nevoleho   si dovoluji uveřejnit jeho fotky z finálového dne zde.

Vítěz městské ligy neregistrovaných pro sezónu 2023/2024 – HC Pstruzi Otradov
autor: Ondřej Nevole

autor: Ondřej Nevole

Utkání o konečné pořadí

Ahoj všem,

utkání o 5. místo se odehraje v neděli 25.2.2024 od 10:45 hod a

utkání o 7.místo se odehraje v neděli 25.2.2024 od 9:00 hod.

Vedení MHL

Platby zápasů o pořadí

Ahoj všem,

omluva za mylné informace ohledně plateb, níže opraveno.

Na utkání o pořadí (5.-8.) již nebude vystavena faktura, ale bude se pronájem platit v hotovosti na sportovní hale.

Náklady na utkání činí 3650 Kč , to znamená na jedno družstvo 1825, Kč.

„Domácí“ celek (Vlci a Skulls):                    zaplatí celý pronájem 2900,- Kč a obdrží 1075,-Kč od „hostů“         (2900 – 1075 = 1825 Kč)

„Hostující“ celek (Štěpánov a Telecí):       zaplatí rozhodčí 750,- Kč a doplatí „domácím“ 1075,- Kč                   (750  + 1075 = 1825 Kč)

Libor Hladík

Začíná Play-Off

Ahoj všem,

základní část ligy je u konce a je tedy známé další pokračování naší ligy. Do play-off postoupily:

  1. HC Radioaktivita Hostovice
  2. HC Pstruzi Otradov
  3. HC Chlumětín
  4. SK Jokerit Skuteč

Semifinálová utkání jsou tedy naplánována dle dřívějšího klíče.

Důležité upozornění – pronájem ledu + rozhodčí a časomíru platí kompletně domácí celek. Případný třetí zápas se podělí.

Skupina „O konečné pořadí“, tedy o 5.-8.místo se rozjede 18.2. Jakmile budou známé přesné termíny, budou v rozpise zápasů.

vedení MHL

 

Zpráva DK č.3 ze dne 23.1.2024 a zpráva STK č.1 ze dne 24.1.2024

Zpráva DK č.3 ze dne 23.1.2024

DK  obdržela 22.1.2024 odvolání týmu HC Vlci team proti jejímu rozhodnutí č.2 ze dne 16.1.2024 ohledně výše trestu  pro hráče hostů č.2 Michala Bartáka.  V odvolání upozorňuje na to, že zákrok Michala Bartáka byla až následná reakce vyprovokovaná bezdůvodným a úmyslným napadením jeho spoluhráče, domácím hráčem č.15 Mikulášem Němcem.   Z toho důvodu žádá o přehodnocení rozhodnutí DK.

Protože odvolání týmu HC Vlci team proběhlo v rámci schválených pravidel , zasedala DK, aby jej posoudila.

DK „vyslechla“ názor na událost z úvodu utkání Skulls Hlinsko  – Vlci Team  nezávislých přítomných, kteří incident viděli. Po komunikaci s rozhodčím zápasu a s některými hráči  jiných týmů (kteří hráli předešlé utkání a zůstali na stadionu) dospěla DK k tomuto rozhodnutí:

  1. DK částečně vyhovuje odvolání týmu HC Vlci team a snižuje trest pro hráče hostů č. 2 Michala Bartáka na STOP na dvě následující utkání.   Důvodem je skutečnost, kterou potvrdili nezaujatí přihlížející, že zákrok hráče hostů č.2 Michala Bartáka byl vyvolán bezdůvodným a úmyslným zákrokem hráče domácích č. 15  Mikulášem Němcem, který se navíc stal v úvodním střídání zápasu na hráče, který nebyl v držení kotouče.  DK tímto rozhodnutím neomlouvá „jakoukoliv pomstu“, ale   dospěla k tomu, že zákrok Michala Bartáka by se nestal, pokud by nepředcházel zákrok Mikuláše Němce.

Vaše DK

Zpráva STK č.1 ze dne  24.1.2024

před utkáním dne 8.1.  HOSTOVICE – JOKERIT  řádně oznámil  vedoucí hostujícího celku JINDRA NEVOLE, že nemůžou odehrát utkání z důvodu nedostatku hráčů a souhlasí s kontumací utkání. Do dnešního dne již nedošlo k  jiné dohodě a není ani volný termín na ZS ve Skutči. 

STK kontumuje zápas základní části č.40 mezi Radioaktivita HOSTOVICE –  Jokerit Skuteč  5:0 ve prospěch domácích. Jelikož tento zápas nemá jakýkoliv vliv na složení týmů do play off, STK nepředává tuto záležitost Disciplinární komisi.

Vaše  STK

Zpráva DK č.2 ze dne 16.1.2024

Zpráva DK č.2 ze dne 16.1.2024

  1. Utkání Chlumětín – Otradov nedodali domácí zápis o utkání. DK uděluje pokutu 100 Kč pro mužstvo Chlumětína.
  2. Utkání Skulls Hlinsko – Vlci Team. Hráč domácích (Skulls Hlinsko) č.15 Mikuláš Němec obdržel trest 5+OK (zásah do oblasti hlavy a krku). Jednalo se o úmyslný zákrok. DK uděluje STOP na tři následující utkání. Dále obdržel trest 5+OK (zásah do oblasti hlavy a krku) hráč hostů č.2 Michal Barták.  DK uděluje STOP na tři následující utkání.

Vaše DK

Rád bych upozornil všechny hráče, že smyslem naší soutěže není  někoho úmyslně zranit či nějak zneškodnit, ale radost ze hry. Prosím, aby si každý toto uvědomil, nejsme NHL (ale MHL). Zároveň upozorňuji, že mužstva mohou na schůzkách naší ligy navrhovat „doživotní“ vyloučení konkrétního hráče z naší soutěže . Vedení MHL

Termíny Play-off

Ahoj všem,

máme již dané termíny semifinálových a finálových utkání utkání play-off. Zde jsou.

vedení MHL

PF 2024

Vážení příznivci městské hokejové ligy,

dovolte mi,  abych Vám jménem vedení hokejové městské ligy popřál krásné a pohodové prožití svátků vánočních a hlavně pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů v roce 2024!

Vedení MHL

Změna termínu utkání

Ahoj všem,

opravil jsem termín utkání Telecí – Hostovice na 9.12. 14:15 hod. Bohužel jsem udělal chybu při zápisu utkání a mylně jsem napsal místo 2.12. datum 3.12..  Tímto se omlouvám hráčům HC Telecí a Hostovic. Náhradní termín je tedy stanoven na 9.12.

Marcel