Nová sezóna 2023/2024 klepe na dveře

Ahoj všem, 

někteří další se ozvali  telefonicky, tak nám nic nebrání v uskutečnění předsezónní schůzky , která se bude konat ve středu 27.9.2023 od 18 hod na ZS Skuteč. Na schůzce domluvíme herní plán na letošní sezónu  včetně dalších podrobností.  

Prosím, aby se přihlásil / dostavil na schůzku „nový zájemce“ o účast v naší Městské hokejové lize, který mě v létě kontaktoval !!! (bohužel na něj nemám kontakt)

Marcel

Do pondělí 25.9. se mimo výše uvedené týmy nikdo neozval. Potřebujeme vědět, jak to s účastí tuto sezónu bude . Ani nejsme schopni potvrdit středeční schůzku, když nevíme, že o tom ostatní týmy vědí. Prosím ozvěte se (kdo se ještě neozval) !!!

Ahoj všem příznivcům MĚSTSKÉ HOKEJOVÉ LIGY,

léto je za námi a na dveře klepe nová sezona, která začne úvodním utkáním v sobotu 14.10. v 16 hodin.

Proto prosím všechny kluby, aby se ozvali co nejdříve na e-maily  cmelik@cmelik.cz a liborhladik@seznam.cz  a potvrdili nebo nepotvrdili svou účast v nadcházejícím ročníku.

S  Marcelem jsme si dovolili navrhnout termín předsezonní schůzky na středu 27.9. od 18 hodin (místo upřesníme – pravděpodobně na zimáku).  Do té doby budeme vědět, kdo bude hrát, navrhneme varianty herního systému ke schválení. Pravidla budou po zkušenost z minulé sezony , nastavena pro ligu ve Skutči. Připravujte též nanečisto soupisky (u nováčků potřebuje Marcel celé rodné číslo, které bude „zašifrováno“).

PROSÍME ÚČAST VŠECH TÝMŮ, JELIKOŽ SE BUDOU ŘEŠIT ZVÝHODNĚNÉ PLATEBNÍ PODMÍNKY PRO MĚSTSKOU HOKEJOVOU LIGU (loni LIGA NEREGISTROVANÝCH) .

S pozdravem

Libor Hladík

PS: Účast v nastávajícím ročníku potvrdily prozatím týmy  –  Hostovice, Otradov,  Skulls, Řepníky a Chlumětín (hledají gólmana)

Prosíme také potenciální nové zájemce o účast v naší lize, aby se ozvali co nejdříve.