Finálová sobota

Ahoj všem,

v sobotu 2.3. vyvrcholila finálovými zápasy sezóna 2023/2024. Nejprve se utkali o 3.místo mužstva Chlumětína a Jokeritu.  Po vyrovnaných prvních dvou třetinách rozhodl Chlumětín ve svůj prospěch ve třetí třetině 3 góly. Konečným výsledkem 4-2, získal Chlumětín bronzové medaile.

Finálový zápas mezi Hostovicemi a Otradovem byl napínavý až do samého konce.  Utkání mělo velice dobrou úroveň a náboj.  Po bezbrankové první třetině se Hostovice v druhé třetině ujali vedení  2-1. Ve třetí třetině však Otradov srovnal skóre a šlo se do prodloužení, které se hrálo 5 minut ve třech hráčích na každé straně.  V prodloužení  jsme viděli otevřenou hru na obou stranách.  Rozhodující branku vstřelil Otradov v prodloužení při přesilové hře. Gratulace vítězi letošního ročníku a velké díky všem ostatním týmům za předváděné výkony po celou sezónu. Finálový den si nenechalo ujít necelých 200 diváků, kteří vytvořili hlavně ve finále pěknou atmosféru.

Předávání cen a medailí se ujali starosta města Skutče  Jaroslav Hetfleiš a starostka Otradova  Petra Pražanová.

Vedení MHL přeje všem účastníkům ligy neregistrovaných krásné a pohodové léto a těšíme se na podzim na viděnou u dalšího ročníku. Ideálně ve větším počtu týmů.

Se souhlasem fotografa Ondry Nevoleho   si dovoluji uveřejnit jeho fotky z finálového dne zde.

Vítěz městské ligy neregistrovaných pro sezónu 2023/2024 – HC Pstruzi Otradov
autor: Ondřej Nevole

autor: Ondřej Nevole