Diskuse

Tato stránka je určena pro slušné diskuse návštěvníků našeho webu o naší lize. Věřím, že se zde neobjeví žádné vulgarity či urážky.

15 comments

 1. To nakopnutí bylo po odpískání konce zápasu, museli to vidět oba a nic se nestalo, to je na tom zarážející. Že někdo něco přehlédne, to je téměř jistý! Kdo ví, jestli by se tu objevil koment, kdyby to kopnutí udělal hráč Otradova a nebyl potrestán, to by bylo čóro. Tím jsem skončil, už sem nic psát nebudu, aby jste měli klid kluci. Hokeji zdar 😉

 2. Rád bych se do této diskuze vložil, neregistrovanou a meziokres jsem pískal 3 sezóny a už nikdy více. Je to velmi, velmi nevděčný úkol a kdo si to nevyzkoušel, nemá nárok hodnotit. Každý to vidí ze svého úhlu. Rozhodčí je na 12 borců na ledě sám a do toho ještě musí sledovat hru. To že se něco přehlédne je skoro jisté. Jsme jen lidi a navíc hrajeme jen neregistrovanou, ne extraligu. Ruku na srdce, kolik mančaftů je v lize na takové úrovní, že přesilovka je skutečně výhodou? Pokud budeme neustále brblat nad výkony, může se stát, že nebude pískat nikdo a my si to zase budeme řídit sami a to určitě nechceme. Buďme rádi, že máme ligu na takové úrovni. Licencovaná rozhodčí nebývají v nereligách standardem.

 3. Dneska opět naprosto „perfektní výkon“ dvojice rozhodčích J +J v zápase Otradov – Hostovice. To je neskutečný, co tihle dva dokážou předvádět. Jsem zvědavý, jaký trest dostane hráč Hostovic č. 19 za kopnutí protihráče, které vidělo tak 30 lidí a to nepočítám hráče. Sportu zdar a hokeji zvlášť

  1. Tomíku běž si to někdy zkusit pískat:). To by se tu pak určitě ukájelo psaní podobných vzkazů jako je tvůj vícero Tomíků 😀

    1. Gratuluji 🙂 Jistě se Ti všechny mače povedli odpískat ke spokojenosti všech zúčastněných.

  2. Souhlasím.. Celá duskuze se zvrhla úplně někam jinam než jsem myslel..
   Moje výhrada nebyla k tomu, že něco přehlédne, ale k tomu co a jak se vlastně má posuzovat, když už to vidí a pískne to 🙂 Jako kde se má vhazovat když písknu postavení mimo hru úmyslné, nebo že ve středním pásmu se vyhození kotouče ven neocení 2minutami, brankář hodí hokejku – nájezd atd. Tak byl myšlený dotaz! Né že něco přehlédne.. Ale pouze aby znal pravidla.

 4. Stiznost na rozhodciho nema nic spolecneho s vysledkem, i kdyz chapem, ze to vypada blbe. Nase stiznost byla smerovana predevsim na pristup sudiho k zapasu a k jeho chybam ktere udelal. Nemluvim ted o chybach jako postaveni mimo hru ci o souboje odehrane stranou. Mluvim o jasnych faulech z nasi i vasi strany, ktere se odehrali pri souboji o puk. Chapu, ze jeden rozhodci nemuze stihat sledovat vsechno, ale primarne by snad mel sledovat co se deje kolem puku. A uprimne rikam, nebyt jeho pristupu zadna stiznost by nepadla. Ale nehodlame platit nekomu kdo si z nas s prominutim dela akorat prdel.

 5. nerozumím stížnosti na rozhodčí při výsledku 13-1 (chlumětín-ice horses), když první 3 branky jsme dali při našem oslabení..

 6. Nějak nechápu výtky k rozhodčím. Pískají co hrajeme, takže jestli chcete aby pískali profíci běžte pod svaz. Jinak hrajte jako lidi a bude to ve všech směrech v pohodě. Snad to hrajeme pro žízeň,ne?

  1. Nikdo nechce profi rozhodčí! Ani o tom nepíšu..
   Jen když jdu pískat, tak bych měl asi znát pravidla, alespoň okrajově 🙂
   To nemá nic společného s žízní ani s tím jak hrajeme

 7. Ahoj všem,
  Po sobotním zápase mi to nedá a chci se pozeptat na pár věcí. První 2 kola nás pískal nový rozhodčí (jméno bohužel nevím), je možné poslat ho na nějaké školení alespoň základních pravidel ledního hokeje? nebo rozhodčího může dělat kdokoliv? Pár příkladů za odehrané 2 kola (když se upísknu vhazuje se uprostřed, přihrát rukou v obraném pásmu mohu, když trefím strop haly ze středního pásma nemohu být vyloučen, když brankář 2x za zápas hodí hokejku měl by následovat 2 minutový trest popř. trestné střílení když se jedná o prázdnou branku, při potyčce kdy útočící obránci přijedou k bráně soupeře po odpískání následuje vhazování venku z pásma atd.. ) Ano jsou to maličkosti, ale na ledě chce samozřejmě každý vyhrát a za vyrovnaného stavu jsou i tyto situace důležité. Bohužel rozhodčí si to vysvětlit nenechá a chybu nepřizná.. To je asi vše na co jsem se chtěl zeptat, teď už si jen počkám jaký trest dostane hráč Otradova, který mě v sobotu trefil kolenem až mi praskl chránič holeně. Ale jak mi bylo řečeno je to hokej a né šachy, sorry já nechtěl 🙂

Join the Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *