Výsledky_2015_2016

Výsledky

DatumDomácíVýsledkyHostéČasSoutěž
2016-03-12 15:30:0012.3.2016HC Chlumětín9 - 4HC Dynamo Rosice 15:30:0015:30Pohár starosty
2016-03-06 10:15:236.3.2016SK Jokerit Skuteč4 - 2HC Sokol Telecí 10:15:2310:15Pohár starosty
2016-03-05 15:30:005.3.2016HC Skulls Hlinsko7 - 0HC Pstruzi Otradov 15:30:0015:30Play-off LNS
2016-03-05 13:15:445.3.2016HC Radioaktivita Hostovice4 - 7HC Ostrov 13:15:4413:15Play-off LNS
2016-02-28 16:30:1028.2.2016HC Chlumětín9 - 3HC Sokol Telecí 16:30:1016:30Pohár starosty
2016-02-28 09:00:2628.2.2016HC Dynamo Rosice10 - 5SK Jokerit Skuteč 09:00:269:00Pohár starosty
2016-02-27 11:30:0627.2.2016HC Pstruzi Otradov2 - 6HC Radioaktivita Hostovice 11:30:0611:30Play-off LNS
2016-02-27 09:00:2027.2.2016HC Ostrov3 - 4HC Skulls Hlinsko 09:00:209:00Play-off LNS
2016-02-26 20:15:4426.2.2016HC Tigers Pardubice5 - 12HC Patapuf 20:15:4420:15O konečné pořadí (13.-15. místo)
2016-02-21 19:00:2721.2.2016HC Ice Horses Pardubice6 - 4HC Patapuf 19:00:2719:00O konečné pořadí (13.-15. místo)
2016-02-21 09:00:0021.2.2016SK Jokerit Skuteč3:7 - 5:10HC Dynamo Rosice 09:00:009:00Pohár starosty
2016-02-20 13:00:0020.2.2016HC Sokol Telecí1:7 - 3:9HC Chlumětín 13:00:0013:00Pohár starosty
2016-02-19 20:00:5719.2.2016HC Ice Horses Pardubice3 - 4HC Tigers Pardubice 20:00:5720:00O konečné pořadí (13.-15. místo)
2016-02-14 19:00:5114.2.2016HC Štěpánov2 - 5SK Jokerit Skuteč 19:00:5119:00Pohár starosty
2016-02-14 10:50:1314.2.2016HC Zaječice3 - 7HC Dynamo Rosice 10:50:1310:50Pohár starosty
2016-02-14 08:55:1914.2.2016HC Sokol Telecí9 - 3HC Sokol Jenišovice 08:55:198:55Pohár starosty
2016-02-13 15:30:0013.2.2016HC Radioaktivita Hostovice3 - 4HC Pstruzi Otradov 15:30:0015:30Play-off LNS
2016-02-13 13:15:3313.2.2016HC Skulls Hlinsko7 - 6HC Ostrov 13:15:3313:15Play-off LNS
2016-02-12 20:15:2712.2.2016HC Řepníky4 - 6HC Chlumětín 20:15:2720:15Pohár starosty
2016-02-07 10:50:007.2.2016SK Jokerit Skuteč1:0 - 5:2HC Štěpánov 10:50:0010:50Pohár starosty
2016-02-07 08:55:047.2.2016HC Patapuf15 - 2HC Ice Horses Pardubice 08:55:048:55O konečné pořadí (13.-15. místo)
2016-02-06 16:00:006.2.2016HC Chlumětín8:8 - 6:4HC Řepníky 16:00:0016:00Pohár starosty
2016-02-06 14:00:006.2.2016HC Sokol Jenišovice2:5 - 3:9HC Sokol Telecí 14:00:0014:00Pohár starosty
2016-02-06 12:15:006.2.2016HC Dynamo Rosice12:3 - 7:3HC Zaječice 12:15:0012:15Pohár starosty
2016-02-05 20:15:075.2.2016HC Patapuf3 - 4HC Tigers Pardubice 20:15:0720:15O konečné pořadí (13.-15. místo)
2016-02-03 20:20:003.2.2016HC Štěpánov8 - 3HC Zaječice 20:20:0020:20Předkolo LNS
2016-02-03 18:35:003.2.2016HC Řepníky6 - 5HC Sokol Telecí 18:35:0018:35Předkolo LNS
2016-01-31 10:50:2731.1.2016HC Radioaktivita Hostovice6 - 4HC Dynamo Rosice 10:50:2710:50Play-off LNS
2016-01-31 08:55:5531.1.2016SK Jokerit Skuteč2 - 4HC Skulls Hlinsko 08:55:558:55Play-off LNS
2016-01-30 13:30:4330.1.2016HC Ostrov6 - 5HC Sokol Jenišovice 13:30:4313:30Play-off LNS
2016-01-29 20:15:5429.1.2016HC Pstruzi Otradov6 - 4HC Chlumětín 20:15:5420:15Play-off LNS
2016-01-27 20:20:0027.1.2016HC Sokol Telecí2 - 4HC Štěpánov 20:20:0020:20Předkolo LNS
2016-01-27 18:35:0027.1.2016HC Zaječice3 - 2HC Řepníky 18:35:0018:35Předkolo LNS
2016-01-24 09:15:2324.1.2016HC Tigers Pardubice2 - 10HC Ice Horses Pardubice 09:15:239:15O konečné pořadí (13.-15. místo)
2016-01-23 16:00:0023.1.2016HC Skulls Hlinsko10:0 - 4:2SK Jokerit Skuteč 16:00:0016:00Play-off LNS
2016-01-23 14:00:0023.1.2016HC Chlumětín4:1 - 4:6PHC Pstruzi Otradov 14:00:0014:00Play-off LNS
2016-01-23 10:30:0023.1.2016HC Sokol Jenišovice1:9 - 5:6HC Ostrov 10:30:0010:30Play-off LNS
2016-01-23 08:30:0023.1.2016HC Dynamo Rosice4:7 - 4:6HC Radioaktivita Hostovice 08:30:008:30Play-off LNS
2016-01-20 20:20:5920.1.2016HC Zaječice2 - 4HC Sokol Telecí 20:20:5920:20Základní část LNS
2016-01-20 18:35:0020.1.2016HC Ostrov7 - 5HC Řepníky 18:35:0018:35Základní část LNS
2016-01-17 10:50:1117.1.2016HC Patapuf5 - 8HC Dynamo Rosice 10:50:1110:50Základní část LNS
2016-01-17 08:55:5917.1.2016HC Skulls Hlinsko9 - 1HC Ice Horses Pardubice 08:55:598:55Základní část LNS
2016-01-16 16:00:0616.1.2016HC Sokol Jenišovice5 - 4HC Štěpánov 16:00:0616:00Základní část LNS
2016-01-13 18:35:0513.1.2016SK Jokerit Skuteč5 - 4HC Sokol Telecí 18:35:0518:35Základní část LNS
2016-01-10 19:00:5910.1.2016HC Ostrov4 - 5SK Jokerit Skuteč 19:00:5919:00Základní část LNS
2016-01-10 10:50:3710.1.2016HC Řepníky2 - 8HC Sokol Jenišovice 10:50:3710:50Základní část LNS
2016-01-10 08:55:4310.1.2016HC Štěpánov1 - 6HC Radioaktivita Hostovice 08:55:438:55Základní část LNS
2016-01-09 20:30:429.1.2016HC Zaječice11 - 5HC Patapuf 20:30:4220:30Základní část LNS
2016-01-09 16:00:459.1.2016HC Dynamo Rosice3 - 6HC Skulls Hlinsko 16:00:4516:00Základní část LNS
2016-01-09 14:00:089.1.2016HC Ice Horses Pardubice1 - 7HC Pstruzi Otradov 14:00:0814:00Základní část LNS
2016-01-08 20:15:538.1.2016HC Tigers Pardubice3 - 4HC Sokol Telecí 20:15:5320:15Základní část LNS
2016-01-03 10:50:283.1.2016HC Skulls Hlinsko12 - 1HC Tigers Pardubice 10:50:2810:50Základní část LNS
2016-01-03 08:55:133.1.2016HC Sokol Jenišovice2 - 5HC Dynamo Rosice 08:55:138:55Základní část LNS
2016-01-02 13:15:412.1.2016HC Radioaktivita Hostovice9 - 3HC Zaječice 13:15:4113:15Základní část LNS
2016-01-02 11:15:142.1.2016HC Pstruzi Otradov4 - 3HC Ostrov 11:15:1411:15Základní část LNS
2015-12-30 20:20:5130.12.2015HC Sokol Telecí5 - 6HC Pstruzi Otradov 20:20:5120:20Základní část LNS
2015-12-30 18:35:4330.12.2015HC Radioaktivita Hostovice6 - 1HC Řepníky 18:35:4318:35Základní část LNS
2015-12-27 18:30:2027.12.2015HC Patapuf5 - 4HC Štěpánov 18:30:2018:30Základní část LNS
2015-12-27 16:30:3027.12.2015HC Chlumětín15 - 0HC Tigers Pardubice 16:30:3016:30Základní část LNS
2015-12-27 10:50:1727.12.2015HC Sokol Telecí4 - 5HC Ostrov 10:50:1710:50Základní část LNS
2015-12-27 08:55:5927.12.2015HC Skulls Hlinsko14 - 3HC Zaječice 08:55:598:55Základní část LNS
2015-12-20 10:50:4620.12.2015HC Štěpánov2 - 10HC Skulls Hlinsko 10:50:4610:50Základní část LNS
2015-12-20 08:55:0020.12.2015SK Jokerit Skuteč12 - 2HC Tigers Pardubice 08:55:008:55Základní část LNS
2015-12-19 16:10:4719.12.2015HC Ostrov7 - 5HC Chlumětín 16:10:4716:10Základní část LNS
2015-12-19 14:20:2619.12.2015HC Zaječice3 - 4HC Pstruzi Otradov 14:20:2614:20Základní část LNS
2015-12-19 10:00:4019.12.2015HC Sokol Jenišovice2 - 12HC Radioaktivita Hostovice 10:00:4010:00Základní část LNS
2015-12-19 08:10:5519.12.2015HC Ice Horses Pardubice2 - 9HC Sokol Telecí 08:10:558:10Základní část LNS
2015-12-18 20:15:0618.12.2015HC Řepníky7 - 3HC Patapuf 20:15:0620:15Základní část LNS
2015-12-13 10:50:1413.12.2015HC Tigers Pardubice8 - 9HC Patapuf 10:50:1410:50Základní část LNS
2015-12-13 08:55:0113.12.2015HC Ice Horses Pardubice3 - 5HC Sokol Jenišovice 08:55:018:55Základní část LNS
2015-12-12 20:30:1312.12.2015HC Zaječice3 - 2HC Štěpánov 20:30:1320:30Základní část LNS
2015-12-12 16:10:0912.12.2015HC Dynamo Rosice2 - 5HC Řepníky 16:10:0916:10Základní část LNS
2015-12-12 14:15:0912.12.2015HC Chlumětín1 - 3HC Skulls Hlinsko 14:15:0914:15Základní část LNS
2015-12-06 10:50:466.12.2015HC Radioaktivita Hostovice7 - 0HC Ice Horses Pardubice 10:50:4610:50Základní část LNS
2015-12-06 08:55:506.12.2015SK Jokerit Skuteč3 - 4HC Dynamo Rosice 08:55:508:55Základní část LNS
2015-12-05 15:30:525.12.2015HC Řepníky3 - 2HC Zaječice 15:30:5215:30Základní část LNS
2015-12-05 13:30:455.12.2015HC Patapuf4 - 14HC Ostrov 13:30:4513:30Základní část LNS
2015-12-04 20:15:014.12.2015HC Pstruzi Otradov6 - 2HC Chlumětín 20:15:0120:15Základní část LNS
2015-12-02 20:20:152.12.2015SK Jokerit Skuteč7 - 5HC Ice Horses Pardubice 20:20:1520:20Základní část LNS
2015-12-02 18:35:252.12.2015HC Dynamo Rosice4 - 3HC Zaječice 18:35:2518:35Základní část LNS
2015-11-29 10:50:5329.11.2015HC Dynamo Rosice2 - 5HC Radioaktivita Hostovice 10:50:5310:50Základní část LNS
2015-11-28 20:30:4028.11.2015HC Ice Horses Pardubice6 - 7HC Patapuf 20:30:4020:30Základní část LNS
2015-11-28 13:30:3728.11.2015HC Ostrov1 - 3HC Skulls Hlinsko 13:30:3713:30Základní část LNS
2015-11-28 11:30:3828.11.2015HC Tigers Pardubice1 - 10HC Pstruzi Otradov 11:30:3811:30Základní část LNS
2015-11-27 20:15:2927.11.2015HC Štěpánov3 - 0HC Řepníky 20:15:2920:15Základní část LNS
2015-11-25 20:20:5725.11.2015HC Chlumětín8 - 5SK Jokerit Skuteč 20:20:5720:20Základní část LNS
2015-11-25 18:35:5525.11.2015HC Zaječice4 - 5HC Sokol Jenišovice 18:35:5518:35Základní část LNS
2015-11-22 10:50:2422.11.2015HC Ice Horses Pardubice2 - 8HC Řepníky 10:50:2410:50Základní část LNS
2015-11-22 08:55:5722.11.2015HC Sokol Jenišovice3 - 7HC Ostrov 08:55:578:55Základní část LNS
2015-11-21 16:00:4621.11.2015HC Radioaktivita Hostovice17 - 1HC Tigers Pardubice 16:00:4616:00Základní část LNS
2015-11-21 14:00:4021.11.2015HC Skulls Hlinsko7 - 1HC Sokol Telecí 14:00:4014:00Základní část LNS
2015-11-21 10:30:3421.11.2015HC Patapuf2 - 5HC Chlumětín 10:30:3410:30Základní část LNS
2015-11-21 08:30:3121.11.2015HC Štěpánov4 - 12HC Dynamo Rosice 08:30:318:30Základní část LNS
2015-11-20 20:15:2520.11.2015HC Pstruzi Otradov2 - 0SK Jokerit Skuteč 20:15:2520:15Základní část LNS
2015-11-18 20:20:3718.11.2015HC Štěpánov2 - 8HC Ostrov 20:20:3720:20Základní část LNS
2015-11-18 18:35:5118.11.2015HC Dynamo Rosice12 - 7HC Chlumětín 18:35:5118:35Základní část LNS
2015-11-15 10:50:4015.11.2015HC Ostrov2 - 4HC Radioaktivita Hostovice 10:50:4010:50Základní část LNS
2015-11-15 08:55:5215.11.2015HC Ice Horses Pardubice2 - 5HC Štěpánov 08:55:528:55Základní část LNS
2015-11-14 13:30:3914.11.2015HC Sokol Telecí6 - 1HC Patapuf 13:30:3913:30Základní část LNS
2015-11-14 11:30:4314.11.2015SK Jokerit Skuteč4 - 3HC Skulls Hlinsko 11:30:4311:30Základní část LNS
2015-11-13 20:15:4013.11.2015HC Pstruzi Otradov5 - 3HC Dynamo Rosice 20:15:4020:15Základní část LNS
2015-11-11 20:20:3311.11.2015HC Chlumětín2 - 9HC Radioaktivita Hostovice 20:20:3320:20Základní část LNS
2015-11-11 18:35:3811.11.2015HC Tigers Pardubice1 - 7HC Sokol Jenišovice 18:35:3818:35Základní část LNS
2015-11-08 10:50:238.11.2015HC Řepníky3 - 4HC Pstruzi Otradov 10:50:2310:50Základní část LNS
2015-11-07 16:00:137.11.2015HC Štěpánov5 - 7SK Jokerit Skuteč 16:00:1316:00Základní část LNS
2015-11-07 14:00:047.11.2015HC Sokol Telecí4 - 7HC Chlumětín 14:00:0414:00Základní část LNS
2015-11-06 20:15:466.11.2015HC Sokol Jenišovice0 - 6HC Skulls Hlinsko 20:15:4620:15Základní část LNS
2015-11-04 20:20:264.11.2015HC Ice Horses Pardubice6 - 4HC Tigers Pardubice 20:20:2620:20Základní část LNS
2015-11-04 18:35:014.11.2015HC Radioaktivita Hostovice13 - 1HC Patapuf 18:35:0118:35Základní část LNS
2015-11-01 09:15:011.11.2015HC Chlumětín8 - 5HC Řepníky 09:15:019:15Základní část LNS
2015-10-31 16:00:1631.10.2015HC Tigers Pardubice3 - 6HC Štěpánov 16:00:1616:00Základní část LNS
2015-10-31 14:00:2531.10.2015HC Pstruzi Otradov6 - 2HC Patapuf 14:00:2514:00Základní část LNS
2015-10-30 20:15:3230.10.2015HC Sokol Telecí6 - 9HC Sokol Jenišovice 20:15:3220:15Základní část LNS
2015-10-28 20:20:4428.10.2015SK Jokerit Skuteč2 - 7HC Radioaktivita Hostovice 20:20:4420:20Základní část LNS
2015-10-28 18:35:0328.10.2015HC Ostrov6 - 2HC Zaječice 18:35:0318:35Základní část LNS
2015-10-28 09:30:1928.10.2015HC Ice Horses Pardubice4 - 3HC Dynamo Rosice 09:30:199:30Základní část LNS
2015-10-25 10:50:5425.10.2015HC Štěpánov4 - 5HC Chlumětín 10:50:5410:50Základní část LNS
2015-10-25 08:55:0325.10.2015HC Sokol Jenišovice5 - 4SK Jokerit Skuteč 08:55:038:55Základní část LNS
2015-10-24 15:55:1624.10.2015HC Radioaktivita Hostovice4 - 2HC Pstruzi Otradov 15:55:1615:55Základní část LNS
2015-10-24 14:00:3624.10.2015HC Patapuf2 - 6HC Skulls Hlinsko 14:00:3614:00Základní část LNS
2015-10-23 20:15:5023.10.2015HC Řepníky6 - 5HC Sokol Telecí 20:15:5020:15Základní část LNS
2015-10-21 20:20:0321.10.2015HC Zaječice2 - 1HC Tigers Pardubice 20:20:0320:20Základní část LNS
2015-10-21 18:35:1721.10.2015HC Dynamo Rosice4 - 3HC Ostrov 18:35:1718:35Základní část LNS
2015-10-18 10:50:1218.10.2015HC Ostrov7 - 3HC Ice Horses Pardubice 10:50:1210:50Základní část LNS
2015-10-18 08:55:1618.10.2015SK Jokerit Skuteč1 - 4HC Řepníky 08:55:168:55Základní část LNS
2015-10-17 20:30:2417.10.2015HC Skulls Hlinsko4 - 2HC Radioaktivita Hostovice 20:30:2420:30Základní část LNS
2015-10-17 15:55:2417.10.2015HC Sokol Telecí7 - 3HC Štěpánov 15:55:2415:55Základní část LNS
2015-10-17 14:00:3317.10.2015HC Pstruzi Otradov5 - 2HC Sokol Jenišovice 14:00:3314:00Základní část LNS
2015-10-14 20:20:5214.10.2015HC Tigers Pardubice3 - 4HC Dynamo Rosice 20:20:5220:20Základní část LNS
2015-10-14 18:35:2014.10.2015HC Chlumětín6 - 5HC Zaječice 18:35:2018:35Základní část LNS
2015-10-11 10:50:1511.10.2015HC Skulls Hlinsko6 - 1HC Řepníky 10:50:1510:50Základní část LNS
2015-10-11 08:55:2811.10.2015HC Pstruzi Otradov4 - 2HC Štěpánov 08:55:288:55Základní část LNS
2015-10-10 16:00:4410.10.2015HC Sokol Telecí4 - 2HC Dynamo Rosice 16:00:4416:00Základní část LNS
2015-10-10 14:00:2010.10.2015SK Jokerit Skuteč1 - 3HC Zaječice 14:00:2014:00Základní část LNS
2015-10-10 10:10:3210.10.2015HC Tigers Pardubice1 - 16HC Ostrov 10:10:3210:10Základní část LNS
2015-10-10 08:15:4910.10.2015HC Patapuf1 - 4HC Sokol Jenišovice 08:15:498:15Základní část LNS
2015-10-09 20:15:399.10.2015HC Chlumětín9 - 2HC Ice Horses Pardubice 20:15:3920:15Základní část LNS
2015-10-07 20:20:507.10.2015HC Zaječice4 - 0HC Ice Horses Pardubice 20:20:5020:20Základní část LNS
2015-10-07 18:35:257.10.2015HC Patapuf1 - 8SK Jokerit Skuteč 18:35:2518:35Základní část LNS
2015-10-04 10:50:374.10.2015HC Radioaktivita Hostovice10 - 1HC Sokol Telecí 10:50:3710:50Základní část LNS
2015-10-04 08:55:004.10.2015HC Skulls Hlinsko8 - 4HC Pstruzi Otradov 08:55:008:55Základní část LNS
2015-09-30 20:20:3930.9.2015HC Sokol Jenišovice7 - 4HC Chlumětín 20:20:3920:20Základní část LNS
2015-09-30 18:35:3230.9.2015HC Řepníky11 - 0HC Tigers Pardubice 18:35:3218:35Základní část LNS