Příspěvky návštěv

Zde můžete zadat jakýkoliv slušný příspěvek

49 comments

 1. Ahoj.Doufám že se bude ns co koukat v sobotu.Minulý týden se to finále moc nepovedlo.Pro diváka nic moc!Otradov tam neměl co dělat. Nic nepředvedl. Tak snad zítra to bude napínavější. Jirka

  1. Bohužel nás finále zastihlo ve velmi nepříznivém stavu, 4 hráli s horečkou a pátý klíčový hráč pro nemoc nenastoupil vůbec! Tobě leží Otradov hodně v žaludku, co??? Rád bych věděl, co jsi zač rypáku!!

   1. Myslim že na nadávky tady není nikdo zvedavej.Otradov mi nevadí ale uznej sám že jsem napsal pravdu.Na nemoc hráčů bych se moc nevymlouval.Prostě jste byli o třídu horší a nic jste nepředvedli!Jen jsem tady napsal svůj názor. Tak prosimte neurážej Děkuji

   2. Sleduju, že nejen na ledě, ale ani v diskuzi se někteří otradovští horlivci nechovají jako normální lidi. Promiňte, ale trochu ubrat v obojím by asi stálo za zamyšlení 😉

    1. Adame jsem rád že nejsem jedinej ten rypák jak mě tady nazval ten někdo!☺

  2. Výsledek je věc druhá. Co se velmi povedlo, bylo nasazení rozhodčích, kteří řídili zápas o třetí místo a finále. Oproti semifinále se to nedá srovnat a doporučil bych oběma mladíkům, se chodit dívat a učit, jak se má řídit zápas. Chápu, že úrovni hokeje v této soutěži odpovídá i úroveň rozhodčích. Nebylo by ale rozumnější alespoň na vyřazovací zápasy zajistit rozhodčí, kteří by to zvládali s větším přehledem. Myslím, že i mužstva by souhlasili s většími náklady na vedení pro ně důležitých zápasů……

   1. Tak jsme druhý no a co, žádný další diskuze nemají cenu. Jirko a Adame ať se Vám v příští sezoně daří a hrajete aspoň o bednu kluci, chce to víc trénovat a ne tak psát:)

    1. Proč myslíš že jsem nehrál o bednu?Jinak druhé místo je super o tom ale nebyla řeč!Řeč byla o výkonu ve finále. Jinak Tobě přeji také mnoho úspěchů a hlavně pevné nervy!!Protože podle testů Vašeho mužstva jste taky na bedně! !!

 2. ahoj
  chtel jsem se zeptat zda už vite předbežné terminy pro finalová (1 a 3misto) utkani o pohár starosty.
  Dík za odpověd

 3. Ahoj všem. Tak koukám jak jste potrestaly viníky a koza zůstala celá! Myslíte že jeden zápas stop je adekvátní???

 4. Marceli nic ve zlém ale včera jsi byl u toho když Váš hráč udělal ve třetí třetině za rozhodnutého stavu likvidační faul.!!!!Tak jen reaguji na to že by tyhle zápasy měl pískat nekdo kdo má respekt!Nebo ať jsou sudí dva!!Podivej se kdo vede tabulku testů! !! Druhou Budislav tu snad nechcem???Chodíme do práce!!!

  1. Ahoj Jirko,
   přiznám se, že jsem ho neviděl, ale mrzí mě, že k němu došlo. Každopádně bych to nenazval likvidačním faulem. Ten kluk nešel do souboje s úmyslem zranit. Na toho ho znám dost dobře. Je pravda, že jsme jedni z nejtrestanějších týmů, ale vyjma včerejšího vyloučení jsou všechny naše OK za nesportovní chování.
   Bohužel s rozhodčími je problém. Je jich málo. V opačném případě mohou být dva. Je na nás všech, abychom sehnali nové rozhodčí. Pokud by každý mančaft sehnal alespoň jednoho, bude jich dost.

   1. Marceli také mně mrzí že zrovna tento faul udělal Tomáš! Znám ho z Alukovu.A určite jak píšeš to není hráč který by chtel někomu ubližit.Ale jak vidíš stalo se a já to viděl moc dobře.Byla to odplata za čistej zákrok v našem pásmu. Je potřeba vice trestat za tyto zákroky!

 5. Ono tvrdost je jedna věc, ale nebylo by k zamyšlení aby na zápas chodily aspoň dva rozhodčí ? Jeden to nemuže zaručeně stíhat a poté jsou hráči akorát nasraní.

 6. Ahoj, neměli by být i jiné dvojice ve čtvrtfinále o pohár starosty? Myslím tím dle postavení v tabulce po základní části?
  5. s 12.
  6. s 11.
  7. s 10.
  8: s 9.

  díky Leo

  1. Ahoj, nasazení celků z 9-12.místa určilo předkolo LNS, viz. pravidla soutěže.

 7. Souhlasím s Adamem. V utkání s Otradovem jsem se probral na střídačce, zvonělo mi v uších a nevěděl co se děje :D. Sice jsem zápas dohrál, ale druhý den jsem se probudil s nateklým loktem a s bolestí hlavy. Dva dny jsem nemohl jít do práce. Myslím si, že to byl zákrok na hlavu, protože s ramenem nic nemám. Po čistém zákroku bych vstal z ledu sám. V této lize by se tohle dít nemělo :).

 8. Ahoj všem,
  nepřemýšlí vedení LNS o přísnějších trestech pro konkrétní tým, který si i za jeden ročník této nejnižší soutěže hrané pro zábavu dokáže vytvořit pověst obávaného soupeře, a to ne svou hokejovostí, ale nesmyslnými a nebezpečnými zákroky.
  Šest z deseti nejtrestanějších hráčů z jednoho klubu, disciplinárka každé druhé utkání… Každý asi ví, mám mysli Otradov.
  Většina nás chodí krom na hokej i do práce. Pokud to někdo nechápe, neměl by tady mít co dělat.

  1. Zákrok jsem viděl, pěkná šlupka.. Nevím, mě to přišlo jako čistý, tvrdý zákrok. Druhá věc je, že zákrok byl tvrdý zbytečně moc, ať to faul byl, nebo ne. Jak píšete všichni jdeme v pondělí do práce. Už se to tu řešilo mockrát a plno lidí pak napíše, že je to hokej a když se ti to nelíbí hrej šachy 🙂 bohužel.. Občas trochu respektu by fakt neuškodilo. Každopádně přeji brzké uzdravení!

   1. Tento zákrok byl nešťastný, protože se Michal Král onhnul ve chvíli kdy došlo k zákroku a byl zasažen ramenem do hlavy. Věřím, že kdyby se neohnul kdy od něho byl hráč cca 1m tak by zákrok ustál. Nehledejte v tomto zákroku žádný umysl, protože takovýhle zákroky se občas stanou.

  2. Ahoj, vedení ligy určitě nechce, aby v naší soutěži docházelo k úmyslným nečistým zákrokům, které vedou ke zranění. Udělování trestů je v kompetenci STK a ta určitě má přísný metr na takovéto zákroky. Tento metr však musí mít stejný pro všechny týmy.

 9. nemeli by semifinale hrat hostovice s ostrovem jako 1-4 a skulls s otradovem jako 2-3 ? nebo se to neurcuje podle zakladni casti v tabulce?

  1. Ahoj,
   Ano, nasazení na semifinále je dle pořadí po základní části. Ale Skulls byli první na základě vzájemného utkání (měli stejně bodů). Podrobně najdeš na stránce Tabulky / Tabulka základní části.
   Marcel

 10. Ahoj bude se víkendu hrát jiné zápasy než jsou na stávajícím rozpisu? Dik

  1. nemeli by semifinale hrat hostovice s ostrovem jako 1-4 a skulls s otradovem jako 2-3 ? nebo se to neurcuje podle zakladni casti v tabulce?

 11. Ahoj.Proč opět Řepniky hrajou ve středu od 18.35?A mi opět od 20.20?

  1. Ahoj, předpokládám, že „my“ znamená Štěpánov? Tento termín Libor naplánoval na základě požadavku Ládi Mence.
   Marcel

   1. Dekuji za odpověď. A omlouvám se za hrubku.Děkuji Štěpánov

    1. Ještě omluva za nedorozumění. Měl jste pravdu.Děkuji za pochopeni Pilař

 12. Ahoj,ve výsledcích chybí statistiky nedělního zápasu Men in black a Ice Horses, bude doplněno? Díky

  1. Ahoj Honzo,
   zapomněl jsem nastavit zobrazení výsledků i u skupiny o 13.-15. místo. Opravil jsem.

 13. Zdarec chci se jen zeptat jestli by sme v tabulce neměli bejt před radioaktivitou podle vzájemného zápasu dík

  1. Ahoj,

   určitě. Bohužel automatická tabulka neumí počítat se vzájemným zápasem, pouze s body a skórem. Již dělám na stránky konečné pořadí po základní části. Určitě půjdete z 1. místa na 8.
   Marcel

 14. Ahoj, jakým způsobem se řadí týmy v tabulce při stejném počtu bodů? Nikde jsem to v pravidlech nenašel.

  Děkuju

  1. Ahoj Filipe,
   dobrá otázka. Je pravda, že to není v pravidlech, ale již několik sezón se řídíme takto:

   Během základního kola při rovnosti bodů o pořadí v tabulce rozhoduje:
   – větší rozdíl skóre
   – větší počet vstřelených branek

   Po ukončení základního kola bude tabulka při rovnosti bodů seřazena:
   – dle vzájemného zápasu
   – dle většího rozdílu skóre
   – dle většího počtu vstřelených branek

   Marcel

 15. Ahoj mám dotaz zda bude již tento týden rozlosování na další kola nebot 16.12 máme zápas v Poličce tak bych to musel posunout díky .Jirka.

 16. Myslim že stop jeden zápas je dost málo! Berte v potaz že když Vás takový blbec trefi a vyřadí Vás na 14 dni minimalne tak Vám to zamestnavatel těžko proplatí!

  1. Nevím přesně, který konkrétní trest máš na mysli.
   Podle mě je otázkou za co je trest udělen. STK uděluje trest dle zápisu o utkání. Z jeho zápisu a závažnosti určuje výši trestu. Každý vedoucí mužstva má možnost se do zápisu po utkání vyjádřit. Určitě nechceme v lize žádné „raubíře“, kteří svou hrou někoho každou chvíli zraní. Myslím, že tyto excesy, jsou tvrdě trestány, což dokazují uplynulé sezóny, kde byly velké tresty. Stejně tak je zjevné, že opakované tresty konkrétních hráčů jsou také přísnější. Naopak, pokud dostane OK za to, že pošle hráč rozhodčího někam (což je samozřejmě také nepřípustné), tak STOP na jeden zápas za první prohřešek je přiměřený.

 17. Stránky jsou fakt povedené! Co se statistik týče, vidím trochu problém i některých rozhodčích v nahlašování střelců a asistentů, v několika případech se stalo, že byli hlášeni jiní autoři branek apod. Časem se to ale určitě vypiluje!

  1. Ahoj ja jsem tuhle resil zapis a rozhodci ani nemaji informaci ze si zapis ma domaci muzstvo ofotit. bylo by dobre je nato upozornit.

 18. Jsou to dobré stránky,ale jestli se má vést kanadské bodování tak by to chtělo zapisovat ze všech zápasů a dohledat už i s odehraných pak tady polovičce hráčů chybí body.

  1. Ahoj Honzo,
   máš pravdu. Pokud by mi všichni vedoucí mužstev poslali čitelně ofocené zápisy, tak jak jsme se dohodli, tak by to tam bylo.
   Každopádně jsem si nyní vyzvedl originál zápisy od STK, tak to tam doplním, až budu mít chvilku.
   Do konce tohoto týdne bude možnost zadávat komplet vše, zástupcem každého mužstva, tak snad už to bude vždy aktuální. Pošlu jim přístupy.

 19. Statistiku gólmanů můžeme vést pokud budu vědět, kteří hráči jsou gólmani. V zápise to bohužel není vyznačené. Samozřejmě jen na úroveň obdržených branek. Úspěšnost zásahů se nám nikdy nepovede dát dohromady. Jsem rád, když mi pošlou výsledek, problém už je se střelci a tresty, natož střelba.

  1. Dik za odpověď. Rozumim ale jen podle obdrženych gólů by to bylo nespravedlivé.Děkuji ať se daří Jirka

 20. Test vkládání komentářů – funguje. Je nutné zadat jméno a mail.

Comments are closed.