Rozpis zápasů

DatumDomácíVýsledkyHostéČasSoutěžSezónaRozhodčíČlánek
2015-09-30 18:35:3230.9.2015HC Řepníky11 - 0HC Tigers Pardubice 18:35:3218:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-09-30 20:20:3930.9.2015HC Sokol Jenišovice7 - 4HC Chlumětín 20:20:3920:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-04 08:55:004.10.2015HC Skulls Hlinsko8 - 4HC Pstruzi Otradov 08:55:008:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-04 10:50:374.10.2015HC Radioaktivita Hostovice10 - 1HC Sokol Telecí 10:50:3710:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-07 18:35:257.10.2015HC Patapuf1 - 8SK Jokerit Skuteč 18:35:2518:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-07 20:20:507.10.2015HC Zaječice4 - 0HC Ice Horses Pardubice 20:20:5020:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-09 20:15:399.10.2015HC Chlumětín9 - 2HC Ice Horses Pardubice 20:15:3920:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-10 08:15:4910.10.2015HC Patapuf1 - 4HC Sokol Jenišovice 08:15:498:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-10 10:10:3210.10.2015HC Tigers Pardubice1 - 16HC Ostrov 10:10:3210:10Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-10 14:00:2010.10.2015SK Jokerit Skuteč1 - 3HC Zaječice 14:00:2014:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-10 16:00:4410.10.2015HC Sokol Telecí4 - 2HC Dynamo Rosice 16:00:4416:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-11 08:55:2811.10.2015HC Pstruzi Otradov4 - 2HC Štěpánov 08:55:288:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-11 10:50:1511.10.2015HC Skulls Hlinsko6 - 1HC Řepníky 10:50:1510:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-14 18:35:2014.10.2015HC Chlumětín6 - 5HC Zaječice 18:35:2018:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-14 20:20:5214.10.2015HC Tigers Pardubice3 - 4HC Dynamo Rosice 20:20:5220:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-17 14:00:3317.10.2015HC Pstruzi Otradov5 - 2HC Sokol Jenišovice 14:00:3314:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-17 15:55:2417.10.2015HC Sokol Telecí7 - 3HC Štěpánov 15:55:2415:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-17 20:30:2417.10.2015HC Skulls Hlinsko4 - 2HC Radioaktivita Hostovice 20:30:2420:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-18 08:55:1618.10.2015SK Jokerit Skuteč1 - 4HC Řepníky 08:55:168:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-18 10:50:1218.10.2015HC Ostrov7 - 3HC Ice Horses Pardubice 10:50:1210:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-21 18:35:1721.10.2015HC Dynamo Rosice4 - 3HC Ostrov 18:35:1718:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-21 20:20:0321.10.2015HC Zaječice2 - 1HC Tigers Pardubice 20:20:0320:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-23 20:15:5023.10.2015HC Řepníky6 - 5HC Sokol Telecí 20:15:5020:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-24 14:00:3624.10.2015HC Patapuf2 - 6HC Skulls Hlinsko 14:00:3614:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-24 15:55:1624.10.2015HC Radioaktivita Hostovice4 - 2HC Pstruzi Otradov 15:55:1615:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-25 08:55:0325.10.2015HC Sokol Jenišovice5 - 4SK Jokerit Skuteč 08:55:038:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-25 10:50:5425.10.2015HC Štěpánov4 - 5HC Chlumětín 10:50:5410:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-28 09:30:1928.10.2015HC Ice Horses Pardubice4 - 3HC Dynamo Rosice 09:30:199:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-28 18:35:0328.10.2015HC Ostrov6 - 2HC Zaječice 18:35:0318:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-28 20:20:4428.10.2015SK Jokerit Skuteč2 - 7HC Radioaktivita Hostovice 20:20:4420:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-30 20:15:3230.10.2015HC Sokol Telecí6 - 9HC Sokol Jenišovice 20:15:3220:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-31 14:00:2531.10.2015HC Pstruzi Otradov6 - 2HC Patapuf 14:00:2514:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-10-31 16:00:1631.10.2015HC Tigers Pardubice3 - 6HC Štěpánov 16:00:1616:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-01 09:15:011.11.2015HC Chlumětín8 - 5HC Řepníky 09:15:019:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-04 18:35:014.11.2015HC Radioaktivita Hostovice13 - 1HC Patapuf 18:35:0118:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-04 20:20:264.11.2015HC Ice Horses Pardubice6 - 4HC Tigers Pardubice 20:20:2620:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-06 20:15:466.11.2015HC Sokol Jenišovice0 - 6HC Skulls Hlinsko 20:15:4620:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-07 14:00:047.11.2015HC Sokol Telecí4 - 7HC Chlumětín 14:00:0414:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-07 16:00:137.11.2015HC Štěpánov5 - 7SK Jokerit Skuteč 16:00:1316:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-08 10:50:238.11.2015HC Řepníky3 - 4HC Pstruzi Otradov 10:50:2310:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-11 18:35:3811.11.2015HC Tigers Pardubice1 - 7HC Sokol Jenišovice 18:35:3818:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-11 20:20:3311.11.2015HC Chlumětín2 - 9HC Radioaktivita Hostovice 20:20:3320:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-13 20:15:4013.11.2015HC Pstruzi Otradov5 - 3HC Dynamo Rosice 20:15:4020:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-14 11:30:4314.11.2015SK Jokerit Skuteč4 - 3HC Skulls Hlinsko 11:30:4311:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-14 13:30:3914.11.2015HC Sokol Telecí6 - 1HC Patapuf 13:30:3913:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-15 08:55:5215.11.2015HC Ice Horses Pardubice2 - 5HC Štěpánov 08:55:528:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-15 10:50:4015.11.2015HC Ostrov2 - 4HC Radioaktivita Hostovice 10:50:4010:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-18 18:35:5118.11.2015HC Dynamo Rosice12 - 7HC Chlumětín 18:35:5118:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-18 20:20:3718.11.2015HC Štěpánov2 - 8HC Ostrov 20:20:3720:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-20 20:15:2520.11.2015HC Pstruzi Otradov2 - 0SK Jokerit Skuteč 20:15:2520:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-21 08:30:3121.11.2015HC Štěpánov4 - 12HC Dynamo Rosice 08:30:318:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-21 10:30:3421.11.2015HC Patapuf2 - 5HC Chlumětín 10:30:3410:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-21 14:00:4021.11.2015HC Skulls Hlinsko7 - 1HC Sokol Telecí 14:00:4014:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-21 16:00:4621.11.2015HC Radioaktivita Hostovice17 - 1HC Tigers Pardubice 16:00:4616:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-22 08:55:5722.11.2015HC Sokol Jenišovice3 - 7HC Ostrov 08:55:578:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-22 10:50:2422.11.2015HC Ice Horses Pardubice2 - 8HC Řepníky 10:50:2410:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-25 18:35:5525.11.2015HC Zaječice4 - 5HC Sokol Jenišovice 18:35:5518:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-25 20:20:5725.11.2015HC Chlumětín8 - 5SK Jokerit Skuteč 20:20:5720:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-27 20:15:2927.11.2015HC Štěpánov3 - 0HC Řepníky 20:15:2920:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-28 11:30:3828.11.2015HC Tigers Pardubice1 - 10HC Pstruzi Otradov 11:30:3811:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-28 13:30:3728.11.2015HC Ostrov1 - 3HC Skulls Hlinsko 13:30:3713:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-28 20:30:4028.11.2015HC Ice Horses Pardubice6 - 7HC Patapuf 20:30:4020:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-11-29 10:50:5329.11.2015HC Dynamo Rosice2 - 5HC Radioaktivita Hostovice 10:50:5310:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-02 18:35:252.12.2015HC Dynamo Rosice4 - 3HC Zaječice 18:35:2518:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-02 20:20:152.12.2015SK Jokerit Skuteč7 - 5HC Ice Horses Pardubice 20:20:1520:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-04 20:15:014.12.2015HC Pstruzi Otradov6 - 2HC Chlumětín 20:15:0120:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-05 13:30:455.12.2015HC Patapuf4 - 14HC Ostrov 13:30:4513:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-05 15:30:525.12.2015HC Řepníky3 - 2HC Zaječice 15:30:5215:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-06 08:55:506.12.2015SK Jokerit Skuteč3 - 4HC Dynamo Rosice 08:55:508:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-06 10:50:466.12.2015HC Radioaktivita Hostovice7 - 0HC Ice Horses Pardubice 10:50:4610:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-12 14:15:0912.12.2015HC Chlumětín1 - 3HC Skulls Hlinsko 14:15:0914:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-12 16:10:0912.12.2015HC Dynamo Rosice2 - 5HC Řepníky 16:10:0916:10Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-12 20:30:1312.12.2015HC Zaječice3 - 2HC Štěpánov 20:30:1320:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-13 08:55:0113.12.2015HC Ice Horses Pardubice3 - 5HC Sokol Jenišovice 08:55:018:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-13 10:50:1413.12.2015HC Tigers Pardubice8 - 9HC Patapuf 10:50:1410:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-18 20:15:0618.12.2015HC Řepníky7 - 3HC Patapuf 20:15:0620:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-19 08:10:5519.12.2015HC Ice Horses Pardubice2 - 9HC Sokol Telecí 08:10:558:10Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-19 10:00:4019.12.2015HC Sokol Jenišovice2 - 12HC Radioaktivita Hostovice 10:00:4010:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-19 14:20:2619.12.2015HC Zaječice3 - 4HC Pstruzi Otradov 14:20:2614:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-19 16:10:4719.12.2015HC Ostrov7 - 5HC Chlumětín 16:10:4716:10Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-20 08:55:0020.12.2015SK Jokerit Skuteč12 - 2HC Tigers Pardubice 08:55:008:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-20 10:50:4620.12.2015HC Štěpánov2 - 10HC Skulls Hlinsko 10:50:4610:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-27 08:55:5927.12.2015HC Skulls Hlinsko14 - 3HC Zaječice 08:55:598:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-27 10:50:1727.12.2015HC Sokol Telecí4 - 5HC Ostrov 10:50:1710:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-27 16:30:3027.12.2015HC Chlumětín15 - 0HC Tigers Pardubice 16:30:3016:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-27 18:30:2027.12.2015HC Patapuf5 - 4HC Štěpánov 18:30:2018:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-30 18:35:4330.12.2015HC Radioaktivita Hostovice6 - 1HC Řepníky 18:35:4318:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2015-12-30 20:20:5130.12.2015HC Sokol Telecí5 - 6HC Pstruzi Otradov 20:20:5120:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-02 11:15:142.1.2016HC Pstruzi Otradov4 - 3HC Ostrov 11:15:1411:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-02 13:15:412.1.2016HC Radioaktivita Hostovice9 - 3HC Zaječice 13:15:4113:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-03 08:55:133.1.2016HC Sokol Jenišovice2 - 5HC Dynamo Rosice 08:55:138:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-03 10:50:283.1.2016HC Skulls Hlinsko12 - 1HC Tigers Pardubice 10:50:2810:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-08 20:15:538.1.2016HC Tigers Pardubice3 - 4HC Sokol Telecí 20:15:5320:15Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-09 14:00:089.1.2016HC Ice Horses Pardubice1 - 7HC Pstruzi Otradov 14:00:0814:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-09 16:00:459.1.2016HC Dynamo Rosice3 - 6HC Skulls Hlinsko 16:00:4516:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-09 20:30:429.1.2016HC Zaječice11 - 5HC Patapuf 20:30:4220:30Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-10 08:55:4310.1.2016HC Štěpánov1 - 6HC Radioaktivita Hostovice 08:55:438:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-10 10:50:3710.1.2016HC Řepníky2 - 8HC Sokol Jenišovice 10:50:3710:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-10 19:00:5910.1.2016HC Ostrov4 - 5SK Jokerit Skuteč 19:00:5919:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-13 18:35:0513.1.2016SK Jokerit Skuteč5 - 4HC Sokol Telecí 18:35:0518:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-16 16:00:0616.1.2016HC Sokol Jenišovice5 - 4HC Štěpánov 16:00:0616:00Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-17 08:55:5917.1.2016HC Skulls Hlinsko9 - 1HC Ice Horses Pardubice 08:55:598:55Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-17 10:50:1117.1.2016HC Patapuf5 - 8HC Dynamo Rosice 10:50:1110:50Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-20 18:35:0020.1.2016HC Ostrov7 - 5HC Řepníky 18:35:0018:35Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-20 20:20:5920.1.2016HC Zaječice2 - 4HC Sokol Telecí 20:20:5920:20Základní část LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-23 08:30:0023.1.2016HC Dynamo Rosice4:7 - 4:6HC Radioaktivita Hostovice 08:30:008:30Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-23 10:30:0023.1.2016HC Sokol Jenišovice1:9 - 5:6HC Ostrov 10:30:0010:30Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-23 14:00:0023.1.2016HC Chlumětín4:1 - 4:6PHC Pstruzi Otradov 14:00:0014:00Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-23 16:00:0023.1.2016HC Skulls Hlinsko10:0 - 4:2SK Jokerit Skuteč 16:00:0016:00Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-24 09:15:2324.1.2016HC Tigers Pardubice2 - 10HC Ice Horses Pardubice 09:15:239:15O konečné pořadí (13.-15. místo)Sezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-27 18:35:0027.1.2016HC Zaječice3 - 2HC Řepníky 18:35:0018:35Předkolo LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-27 20:20:0027.1.2016HC Sokol Telecí2 - 4HC Štěpánov 20:20:0020:20Předkolo LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-29 20:15:5429.1.2016HC Pstruzi Otradov6 - 4HC Chlumětín 20:15:5420:15Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-30 13:30:4330.1.2016HC Ostrov6 - 5HC Sokol Jenišovice 13:30:4313:30Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-31 08:55:5531.1.2016SK Jokerit Skuteč2 - 4HC Skulls Hlinsko 08:55:558:55Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-01-31 10:50:2731.1.2016HC Radioaktivita Hostovice6 - 4HC Dynamo Rosice 10:50:2710:50Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-03 18:35:003.2.2016HC Řepníky6 - 5HC Sokol Telecí 18:35:0018:35Předkolo LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-03 20:20:003.2.2016HC Štěpánov8 - 3HC Zaječice 20:20:0020:20Předkolo LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-05 20:15:075.2.2016HC Patapuf3 - 4HC Tigers Pardubice 20:15:0720:15O konečné pořadí (13.-15. místo)Sezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-06 12:15:006.2.2016HC Dynamo Rosice12:3 - 7:3HC Zaječice 12:15:0012:15Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-06 14:00:006.2.2016HC Sokol Jenišovice2:5 - 3:9HC Sokol Telecí 14:00:0014:00Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-06 16:00:006.2.2016HC Chlumětín8:8 - 6:4HC Řepníky 16:00:0016:00Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-07 08:55:047.2.2016HC Patapuf15 - 2HC Ice Horses Pardubice 08:55:048:55O konečné pořadí (13.-15. místo)Sezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-07 10:50:007.2.2016SK Jokerit Skuteč1:0 - 5:2HC Štěpánov 10:50:0010:50Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-12 20:15:2712.2.2016HC Řepníky4 - 6HC Chlumětín 20:15:2720:15Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-13 13:15:3313.2.2016HC Skulls Hlinsko7 - 6HC Ostrov 13:15:3313:15Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-13 15:30:0013.2.2016HC Radioaktivita Hostovice3 - 4HC Pstruzi Otradov 15:30:0015:30Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-14 08:55:1914.2.2016HC Sokol Telecí9 - 3HC Sokol Jenišovice 08:55:198:55Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-14 10:50:1314.2.2016HC Zaječice3 - 7HC Dynamo Rosice 10:50:1310:50Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-14 19:00:5114.2.2016HC Štěpánov2 - 5SK Jokerit Skuteč 19:00:5119:00Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-19 20:00:5719.2.2016HC Ice Horses Pardubice3 - 4HC Tigers Pardubice 20:00:5720:00O konečné pořadí (13.-15. místo)Sezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-20 13:00:0020.2.2016HC Sokol Telecí1:7 - 3:9HC Chlumětín 13:00:0013:00Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-21 09:00:0021.2.2016SK Jokerit Skuteč3:7 - 5:10HC Dynamo Rosice 09:00:009:00Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-21 19:00:2721.2.2016HC Ice Horses Pardubice6 - 4HC Patapuf 19:00:2719:00O konečné pořadí (13.-15. místo)Sezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-26 20:15:4426.2.2016HC Tigers Pardubice5 - 12HC Patapuf 20:15:4420:15O konečné pořadí (13.-15. místo)Sezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-27 09:00:2027.2.2016HC Ostrov3 - 4HC Skulls Hlinsko 09:00:209:00Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-27 11:30:0627.2.2016HC Pstruzi Otradov2 - 6HC Radioaktivita Hostovice 11:30:0611:30Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-28 09:00:2628.2.2016HC Dynamo Rosice10 - 5SK Jokerit Skuteč 09:00:269:00Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-02-28 16:30:1028.2.2016HC Chlumětín9 - 3HC Sokol Telecí 16:30:1016:30Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-03-05 13:15:445.3.2016HC Radioaktivita Hostovice4 - 7HC Ostrov 13:15:4413:15Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-03-05 15:30:005.3.2016HC Skulls Hlinsko7 - 0HC Pstruzi Otradov 15:30:0015:30Play-off LNSSezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-03-06 10:15:236.3.2016SK Jokerit Skuteč4 - 2HC Sokol Telecí 10:15:2310:15Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-03-12 15:30:0012.3.2016HC Chlumětín9 - 4HC Dynamo Rosice 15:30:0015:30Pohár starostySezona 2015-2016prozatím bez nominaceReport
2016-10-05 18:35:375.10.2016HC Chlumětín10 - 0HC Zaječice 18:35:3718:35Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-05 20:20:175.10.2016HC Štěpánov4 - 6HC Sokol Telecí 20:20:1720:20Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-08 13:30:358.10.2016HC Sokol Jenišovice6 - 5HC Sokol Telecí 13:30:3513:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-09 08:55:369.10.2016HC Řepníky3 - 2HC Pstruzi Otradov 08:55:368:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-09 10:50:589.10.2016HC Dynamo Rosice6 - 4HC Tigers Pardubice 10:50:5810:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-10 20:00:0110.10.2016SK Jokerit Skuteč2 - 4HC Radioaktivita Hostovice 20:00:0120:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-15 09:00:1115.10.2016HC Tigers Pardubice1 - 9HC Skulls Hlinsko 09:00:119:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-15 11:00:5815.10.2016HC Ice Horses Pardubice3 - 8HC Dynamo Rosice 11:00:5811:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-16 08:55:4716.10.2016HC Ostrov4 - 3HC Chlumětín 08:55:478:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-16 10:50:1316.10.2016HC Pstruzi Otradov8 - 0HC Sokol Jenišovice 10:50:1310:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-17 20:00:3317.10.2016HC Sokol Telecí7 - 6HC Zaječice 20:00:3320:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-21 20:15:2921.10.2016HC Dynamo Rosice9 - 3HC Řepníky 20:15:2920:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-22 11:30:1322.10.2016HC Radioaktivita Hostovice13 - 0HC Tigers Pardubice 11:30:1311:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-22 13:30:5622.10.2016HC Chlumětín12 - 6SK Jokerit Skuteč 13:30:5613:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-23 08:55:0323.10.2016HC Štěpánov4 - 8HC Ostrov 08:55:038:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-23 10:50:4723.10.2016HC Skulls Hlinsko8 - 2HC Ice Horses Pardubice 10:50:4710:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-26 18:35:1826.10.2016SK Jokerit Skuteč6 - 5HC Štěpánov 18:35:1818:35Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-26 20:15:2626.10.2016HC Sokol Jenišovice7 - 4HC Zaječice 20:15:2620:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-29 11:30:0829.10.2016HC Ostrov5 - 6HC Sokol Telecí 11:30:0811:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-29 13:30:4529.10.2016HC Ice Horses Pardubice2 - 9HC Radioaktivita Hostovice 13:30:4513:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-30 08:55:2230.10.2016HC Tigers Pardubice1 - 6HC Chlumětín 08:55:228:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-10-30 10:50:3130.10.2016HC Řepníky1 - 11HC Skulls Hlinsko 10:50:3110:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-02 18:35:412.11.2016HC Dynamo Rosice6 - 5HC Sokol Jenišovice 18:35:4118:35Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-02 20:20:402.11.2016HC Sokol Telecí6 - 7SK Jokerit Skuteč 20:20:4020:20Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-05 09:00:555.11.2016HC Zaječice5 - 10HC Ostrov 09:00:559:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-05 11:00:535.11.2016HC Chlumětín7 - 4HC Ice Horses Pardubice 11:00:5311:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-05 14:00:135.11.2016HC Štěpánov6 - 4HC Tigers Pardubice 14:00:1314:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-05 16:00:035.11.2016HC Skulls Hlinsko5 - 3HC Pstruzi Otradov 16:00:0316:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-06 08:55:006.11.2016HC Radioaktivita Hostovice7 - 2HC Řepníky 08:55:008:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-06 10:50:036.11.2016HC Sokol Jenišovice3 - 8SK Jokerit Skuteč 10:50:0310:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-09 18:45:059.11.2016HC Zaječice3 - 5HC Dynamo Rosice 18:45:0518:45Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-11 20:15:1911.11.2016HC Řepníky1 - 13HC Chlumětín 20:15:1920:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-12 20:30:1912.11.2016SK Jokerit Skuteč7 - 4HC Zaječice 20:30:1920:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-13 08:55:2413.11.2016HC Tigers Pardubice0 - 9HC Sokol Telecí 08:55:248:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-13 10:50:1013.11.2016HC Pstruzi Otradov2 - 7HC Radioaktivita Hostovice 10:50:1010:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-13 19:00:2913.11.2016HC Sokol Jenišovice1 - 5HC Ostrov 19:00:2919:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-17 08:55:2317.11.2016HC Ice Horses Pardubice3 - 8HC Štěpánov 08:55:238:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-17 10:50:1317.11.2016HC Dynamo Rosice2 - 9HC Skulls Hlinsko 10:50:1310:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-18 20:15:2918.11.2016HC Řepníky2 - 4HC Sokol Telecí 20:15:2920:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-19 12:30:1219.11.2016HC Pstruzi Otradov4 - 6HC Štěpánov 12:30:1212:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-20 08:55:4320.11.2016HC Ice Horses Pardubice1 - 7HC Sokol Jenišovice 08:55:438:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-20 10:50:3720.11.2016HC Tigers Pardubice1 - 6HC Ostrov 10:50:3710:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-20 19:00:4120.11.2016HC Skulls Hlinsko4 - 5HC Radioaktivita Hostovice 19:00:4119:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-25 20:15:4125.11.2016HC Radioaktivita Hostovice11 - 1HC Sokol Jenišovice 20:15:4120:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-26 08:55:2926.11.2016HC Chlumětín6 - 4HC Skulls Hlinsko 08:55:298:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-26 10:50:2526.11.2016HC Štěpánov4 - 2HC Dynamo Rosice 10:50:2510:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-26 20:30:1026.11.2016HC Sokol Telecí2 - 8HC Pstruzi Otradov 20:30:1020:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-27 08:55:5027.11.2016SK Jokerit Skuteč8 - 3HC Tigers Pardubice 08:55:508:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-27 10:50:0327.11.2016HC Ostrov9 - 0HC Ice Horses Pardubice 10:50:0310:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-11-27 19:00:1127.11.2016HC Zaječice2 - 4HC Řepníky 19:00:1119:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-03 09:00:073.12.2016HC Zaječice3 - 2HC Štěpánov 09:00:079:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-03 11:00:023.12.2016HC Pstruzi Otradov11 - 0HC Ice Horses Pardubice 11:00:0211:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-03 13:00:343.12.2016HC Radioaktivita Hostovice7 - 1HC Ostrov 13:00:3413:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-11 08:55:2711.12.2016HC Ice Horses Pardubice5 - 3HC Zaječice 08:55:278:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-11 10:50:1111.12.2016SK Jokerit Skuteč4 - 5HC Skulls Hlinsko 10:50:1110:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-11 18:45:1311.12.2016HC Řepníky7 - 1HC Sokol Jenišovice 18:45:1318:45Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-17 12:35:4017.12.2016HC Skulls Hlinsko12 - 3HC Sokol Jenišovice 12:35:4012:35Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-17 14:15:3317.12.2016HC Radioaktivita Hostovice4 - 3HC Dynamo Rosice 14:15:3314:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-17 16:10:0217.12.2016HC Štěpánov4 - 1HC Řepníky 16:10:0216:10Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-18 16:30:0618.12.2016HC Zaječice3 - 4HC Tigers Pardubice 16:30:0616:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-18 18:35:1518.12.2016HC Ostrov9 - 2SK Jokerit Skuteč 18:35:1518:35Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-18 20:20:1318.12.2016HC Chlumětín0 - 4HC Pstruzi Otradov 20:20:1320:20Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-19 20:10:3219.12.2016HC Sokol Telecí7 - 6HC Chlumětín 20:10:3220:10Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-21 18:35:1421.12.2016HC Zaječice1 - 6HC Radioaktivita Hostovice 18:35:1418:35Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-21 20:20:3121.12.2016HC Pstruzi Otradov4 - 1HC Dynamo Rosice 20:20:3120:20Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-28 18:35:5528.12.2016HC Ostrov5 - 3HC Skulls Hlinsko 18:35:5518:35Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-28 20:20:4128.12.2016HC Štěpánov4 - 0HC Sokol Jenišovice 20:20:4120:20Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2016-12-30 20:10:5630.12.2016HC Dynamo Rosice3 - 7HC Chlumětín 20:10:5620:10Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-04 18:35:374.1.2017HC Chlumětín8 - 4HC Štěpánov 18:35:3718:35Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-04 20:20:334.1.2017HC Ostrov1 - 3HC Dynamo Rosice 20:20:3320:20Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-07 14:15:557.1.2017HC Sokol Jenišovice2 - 3HC Tigers Pardubice 14:15:5514:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-07 16:10:007.1.2017HC Řepníky2 - 5HC Ostrov 16:10:0016:10Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-08 08:55:458.1.2017HC Skulls Hlinsko4 - 2HC Štěpánov 08:55:458:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-08 10:50:538.1.2017HC Dynamo Rosice5 - 6HC Sokol Telecí 10:50:5310:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-08 16:30:438.1.2017HC Radioaktivita Hostovice9 - 3HC Chlumětín 16:30:4316:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-08 18:25:028.1.2017HC Ice Horses Pardubice2 - 5SK Jokerit Skuteč 18:25:0218:25Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-08 20:15:038.1.2017HC Pstruzi Otradov6 - 2HC Zaječice 20:15:0320:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-13 20:15:5613.1.2017HC Ice Horses Pardubice4 - 9HC Řepníky 20:15:5620:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-14 12:30:0914.1.2017HC Radioaktivita Hostovice11 - 1HC Sokol Telecí 12:30:0912:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-14 14:25:3214.1.2017HC Pstruzi Otradov8 - 0SK Jokerit Skuteč 14:25:3214:25Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-14 16:10:1814.1.2017HC Skulls Hlinsko6 - 3HC Zaječice 16:10:1816:10Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-15 08:55:2915.1.2017HC Tigers Pardubice2 - 7HC Ice Horses Pardubice 08:55:298:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-15 10:50:4815.1.2017HC Chlumětín9 - 3HC Sokol Jenišovice 10:50:4810:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-21 11:30:5821.1.2017HC Ostrov2 - 7HC Pstruzi Otradov 11:30:5811:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-21 13:30:4021.1.2017HC Štěpánov1 - 12HC Radioaktivita Hostovice 13:30:4013:30Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-22 08:55:3522.1.2017HC Sokol Telecí7 - 3HC Skulls Hlinsko 08:55:358:55Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-22 10:50:2522.1.2017SK Jokerit Skuteč5 - 3HC Řepníky 10:50:2510:50Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-25 18:40:5225.1.2017SK Jokerit Skuteč4 - 3HC Dynamo Rosice 18:40:5218:40Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-27 20:15:4527.1.2017HC Řepníky5 - 6HC Tigers Pardubice 20:15:4520:15Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-28 14:10:5628.1.2017HC Sokol Telecí2 - 8HC Ice Horses Pardubice 14:10:5614:10Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-01-28 16:00:4228.1.2017HC Pstruzi Otradov9 - 0HC Tigers Pardubice 16:00:4216:00Základní část LNSSezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-01 18:35:021.2.2017HC Radioaktivita Hostovice7 - 1HC Štěpánov 18:35:0218:35Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-04 09:00:014.2.2017HC Pstruzi Otradov7 - 2HC Chlumětín 09:00:019:00Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-04 11:00:354.2.2017HC Sokol Jenišovice4 - 3HC Ice Horses Pardubice 11:00:3511:00Předkolo LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-04 14:00:044.2.2017HC Ostrov7 - 3HC Sokol Telecí 14:00:0414:00Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-04 16:00:514.2.2017HC Štěpánov1 - 7HC Radioaktivita Hostovice 16:00:5116:00Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-05 09:00:525.2.2017HC Skulls Hlinsko6 - 2SK Jokerit Skuteč 09:00:529:00Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-05 10:50:595.2.2017HC Chlumětín1 - 4HC Pstruzi Otradov 10:50:5910:50Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-08 18:35:558.2.2017SK Jokerit Skuteč5 - 8HC Skulls Hlinsko 18:35:5518:35Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-08 20:10:458.2.2017HC Tigers Pardubice8 - 4HC Zaječice 20:10:4520:10O konečné pořadí 13-14 (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-11 12:30:0811.2.2017HC Sokol Telecí2 - 7HC Ostrov 12:30:0812:30Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-11 14:20:1711.2.2017HC Dynamo Rosice6 - 4HC Štěpánov 14:20:1714:20Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-11 16:10:4011.2.2017SK Jokerit Skuteč1 - 5HC Sokol Jenišovice 16:10:4016:10Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-15 18:40:5215.2.2017HC Sokol Telecí5 - 4HC Řepníky 18:40:5218:40Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-17 17:45:0417.2.2017HC Sokol Jenišovice4 - 8SK Jokerit Skuteč 17:45:0417:45Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-18 13:00:1718.2.2017HC Radioaktivita Hostovice4 - 7HC Pstruzi Otradov 13:00:1713:00Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-18 15:30:3218.2.2017HC Ostrov1 - 7HC Skulls Hlinsko 15:30:3215:30Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-19 08:55:1319.2.2017HC Štěpánov6 - 2HC Dynamo Rosice 08:55:138:55Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-19 10:50:1719.2.2017HC Ice Horses Pardubice1 - 11HC Chlumětín 10:50:1710:50Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-22 18:40:5822.2.2017HC Zaječice3 - 8HC Tigers Pardubice 18:40:5818:40O konečné pořadí 13-14 (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-25 09:00:2625.2.2017HC Řepníky1 - 4HC Sokol Telecí 09:00:269:00Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-25 11:00:3125.2.2017HC Skulls Hlinsko4 - 1HC Ostrov 11:00:3111:00Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-25 13:30:3325.2.2017HC Pstruzi Otradov0 - 3HC Radioaktivita Hostovice 13:30:3313:30Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-25 16:00:5825.2.2017HC Chlumětín11 - 3HC Ice Horses Pardubice 16:00:5816:00Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-02-26 09:00:0726.2.2017SK Jokerit Skuteč7 - 5HC Sokol Telecí 09:00:079:00Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-03-03 19:30:043.3.2017HC Chlumětín9 - 4HC Dynamo Rosice 19:30:0419:30Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-03-04 13:00:594.3.2017HC Ostrov3 - 4HC Pstruzi Otradov 13:00:5913:00Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-03-04 15:30:524.3.2017HC Radioaktivita Hostovice3 - 0HC Skulls Hlinsko 15:30:5215:30Play-off LNS (2016/17)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-03-05 09:00:455.3.2017HC Sokol Telecí10 - 5SK Jokerit Skuteč 09:00:459:00Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-03-05 18:30:455.3.2017HC Dynamo Rosice5 - 7HC Chlumětín 18:30:4518:30Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-03-11 15:30:4211.3.2017SK Jokerit Skuteč6 - 8HC Dynamo Rosice 15:30:4215:30Pohár starosty (2016/2017)Sezona 2016-2017prozatím bez nominaceReport
2017-10-06 20:15:506.10.2017HC Sokol Jenišovice6 - 4HC Sokol Telecí 20:15:5020:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-08 08:55:288.10.2017HC Řepníky2 - 4HC Pstruzi Otradov 08:55:288:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-08 10:50:288.10.2017SK Jokerit Skuteč1 - 4HC Radioaktivita Hostovice 10:50:2810:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-13 20:15:4713.10.2017HC Ice Horses Pardubice0 - 9HC Rosice & Zaječice 20:15:4720:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-14 14:15:3014.10.2017HC Tigers Pardubice1 - 13HC Skulls Hlinsko 14:15:3014:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-14 16:00:3514.10.2017HC Ostrov4 - 11HC Chlumětín 16:00:3516:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-21 08:55:4121.10.2017HC Pstruzi Otradov6 - 1HC Sokol Jenišovice 08:55:418:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-21 10:50:1321.10.2017HC Radioaktivita Hostovice14 - 1HC Tigers Pardubice 10:50:1310:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-22 08:55:5522.10.2017HC Štěpánov3 - 7HC Ostrov 08:55:558:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-22 10:50:3322.10.2017HC Skulls Hlinsko11 - 4HC Sokol Telecí 10:50:3310:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-22 16:30:1422.10.2017HC Chlumětín10 - 3SK Jokerit Skuteč 16:30:1416:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-22 18:30:2222.10.2017HC Rosice & Zaječice3 - 2HC Řepníky 18:30:2218:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-27 20:15:4627.10.2017HC Rosice & Zaječice3 - 4HC Tigers Pardubice 20:15:4620:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-28 08:55:5628.10.2017HC Štěpánov7 - 4HC Sokol Telecí 08:55:568:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-28 10:50:5928.10.2017HC Pstruzi Otradov13 - 0HC Ice Horses Pardubice 10:50:5910:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-28 13:00:4328.10.2017HC Skulls Hlinsko7 - 5SK Jokerit Skuteč 13:00:4313:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-29 08:55:1529.10.2017HC Řepníky4 - 5HC Sokol Jenišovice 08:55:158:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-10-29 10:50:2029.10.2017HC Radioaktivita Hostovice10 - 0HC Ostrov 10:50:2010:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-04 08:55:244.11.2017HC Pstruzi Otradov6 - 1HC Rosice & Zaječice 08:55:248:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-04 10:50:194.11.2017SK Jokerit Skuteč1 - 7HC Štěpánov 10:50:1910:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-05 08:55:595.11.2017HC Ostrov2 - 8HC Sokol Telecí 08:55:598:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-05 10:50:475.11.2017HC Ice Horses Pardubice1 - 15HC Radioaktivita Hostovice 10:50:4710:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-05 16:30:345.11.2017HC Tigers Pardubice1 - 12HC Chlumětín 16:30:3416:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-05 18:20:175.11.2017HC Řepníky0 - 7HC Skulls Hlinsko 18:20:1718:20Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-11 13:30:4211.11.2017HC Radioaktivita Hostovice6 - 3HC Řepníky 13:30:4213:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-12 08:55:0612.11.2017HC Rosice & Zaječice3 - 5HC Sokol Jenišovice 08:55:068:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-12 10:50:5112.11.2017HC Sokol Telecí4 - 8SK Jokerit Skuteč 10:50:5110:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-12 16:30:2912.11.2017HC Chlumětín13 - 1HC Ice Horses Pardubice 16:30:2916:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-12 18:20:0912.11.2017HC Skulls Hlinsko5 - 2HC Pstruzi Otradov 18:20:0918:20Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-12 20:15:2212.11.2017HC Štěpánov1 - 0HC Tigers Pardubice 20:15:2220:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-17 08:30:5417.11.2017HC Tigers Pardubice5 - 13HC Pstruzi Otradov 08:30:548:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-17 10:20:4417.11.2017HC Ice Horses Pardubice1 - 4HC Řepníky 10:20:4410:20Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-17 12:00:4617.11.2017HC Sokol Telecí5 - 6HC Chlumětín 12:00:4612:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-17 20:15:5917.11.2017HC Štěpánov3 - 2HC Sokol Jenišovice 20:15:5920:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-18 08:55:1018.11.2017SK Jokerit Skuteč3 - 7HC Rosice & Zaječice 08:55:108:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-18 10:50:2618.11.2017HC Ostrov1 - 3HC Skulls Hlinsko 10:50:2610:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-24 20:15:1524.11.2017SK Jokerit Skuteč6 - 0HC Tigers Pardubice 20:15:1520:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-26 08:55:5826.11.2017HC Radioaktivita Hostovice5 - 1HC Sokol Jenišovice 08:55:588:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-26 10:50:3026.11.2017HC Ostrov12 - 4HC Ice Horses Pardubice 10:50:3010:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-26 16:30:4926.11.2017HC Sokol Telecí5 - 8HC Pstruzi Otradov 16:30:4916:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-26 18:20:3726.11.2017HC Štěpánov4 - 5HC Rosice & Zaječice 18:20:3718:20Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-11-26 20:15:0026.11.2017HC Chlumětín9 - 6HC Skulls Hlinsko 20:15:0020:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-01 20:15:061.12.2017HC Sokol Jenišovice2 - 9HC Ostrov 20:15:0620:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-02 09:30:062.12.2017HC Rosice & Zaječice1 - 2HC Skulls Hlinsko 09:30:069:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-02 13:30:042.12.2017HC Ice Horses Pardubice3 - 9HC Štěpánov 13:30:0413:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-02 15:15:022.12.2017HC Tigers Pardubice9 - 10HC Sokol Telecí 15:15:0215:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-03 08:55:043.12.2017HC Řepníky3 - 13HC Chlumětín 08:55:048:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-03 10:50:573.12.2017HC Pstruzi Otradov3 - 2HC Radioaktivita Hostovice 10:50:5710:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-09 09:00:439.12.2017HC Pstruzi Otradov11 - 2HC Štěpánov 09:00:439:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-09 11:00:289.12.2017HC Rosice & Zaječice0 - 4HC Chlumětín 11:00:2811:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-09 13:00:159.12.2017HC Skulls Hlinsko2 - 5HC Radioaktivita Hostovice 13:00:1513:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-10 16:30:5610.12.2017HC Řepníky12 - 5HC Sokol Telecí 16:30:5616:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-10 18:20:0910.12.2017HC Tigers Pardubice1 - 6HC Ostrov 18:20:0918:20Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-10 20:10:2510.12.2017HC Sokol Jenišovice1 - 3SK Jokerit Skuteč 20:10:2520:10Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-15 20:15:4815.12.2017HC Řepníky3 - 2HC Štěpánov 20:15:4820:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-16 13:30:1216.12.2017HC Ice Horses Pardubice3 - 7SK Jokerit Skuteč 13:30:1213:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-17 08:55:2317.12.2017HC Sokol Jenišovice4 - 5HC Tigers Pardubice 08:55:238:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-17 10:50:2417.12.2017HC Rosice & Zaječice7 - 2HC Sokol Telecí 10:50:2410:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-23 12:15:1123.12.2017HC Skulls Hlinsko6 - 2HC Štěpánov 12:15:1112:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2017-12-23 14:00:5523.12.2017HC Radioaktivita Hostovice5 - 4HC Chlumětín 14:00:5514:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-06 08:55:106.1.2018HC Ostrov3 - 4SK Jokerit Skuteč 08:55:108:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-06 10:50:236.1.2018HC Skulls Hlinsko12 - 2HC Sokol Jenišovice 10:50:2310:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-07 08:55:227.1.2018HC Chlumětín6 - 10HC Pstruzi Otradov 08:55:228:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-07 10:50:337.1.2018HC Radioaktivita Hostovice8 - 4HC Rosice & Zaječice 10:50:3310:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-07 16:30:097.1.2018HC Sokol Telecí13 - 4HC Ice Horses Pardubice 16:30:0916:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-07 18:20:597.1.2018HC Tigers Pardubice3 - 6HC Řepníky 18:20:5918:20Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-12 20:15:1312.1.2018HC Ostrov3 - 5HC Pstruzi Otradov 20:15:1320:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-13 09:00:0613.1.2018HC Chlumětín16 - 1HC Sokol Jenišovice 09:00:069:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-13 11:00:2313.1.2018HC Štěpánov2 - 7HC Radioaktivita Hostovice 11:00:2311:00Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-14 16:30:0414.1.2018SK Jokerit Skuteč4 - 5HC Řepníky 16:30:0416:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-14 18:20:4814.1.2018HC Tigers Pardubice8 - 3HC Ice Horses Pardubice 18:20:4818:20Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-19 20:15:2019.1.2018HC Rosice & Zaječice3 - 5HC Ostrov 20:15:2020:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-21 08:55:1521.1.2018HC Skulls Hlinsko3 - 1HC Ice Horses Pardubice 08:55:158:55Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-21 10:50:0421.1.2018HC Pstruzi Otradov11 - 3SK Jokerit Skuteč 10:50:0410:50Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-21 16:30:5121.1.2018HC Radioaktivita Hostovice9 - 1HC Sokol Telecí 16:30:5116:30Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-21 18:20:3321.1.2018HC Ostrov7 - 4HC Řepníky 18:20:3318:20Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-21 20:10:2021.1.2018HC Štěpánov3 - 7HC Chlumětín 20:10:2020:10Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-26 20:15:0726.1.2018HC Sokol Jenišovice5 - 0HC Ice Horses Pardubice 20:15:0720:15Základní část LNSSezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-27 09:00:1227.1.2018HC Rosice & Zaječice3 - 4HC Radioaktivita Hostovice 09:00:129:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-27 13:00:2627.1.2018SK Jokerit Skuteč1 - 5HC Skulls Hlinsko 13:00:2613:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-28 09:00:3428.1.2018HC Řepníky2 - 6HC Pstruzi Otradov 09:00:349:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-01-28 11:30:2228.1.2018HC Ostrov1 - 6HC Chlumětín 11:30:2211:30Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-03 09:00:123.2.2018HC Pstruzi Otradov9 - 0HC Řepníky 09:00:129:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-03 13:00:403.2.2018HC Chlumětín3 - 4HC Ostrov 13:00:4013:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-04 09:00:514.2.2018HC Radioaktivita Hostovice10 - 1HC Rosice & Zaječice 09:00:519:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-04 11:15:024.2.2018HC Skulls Hlinsko11 - 4SK Jokerit Skuteč 11:15:0211:15Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-10 13:30:1010.2.2018HC Tigers Pardubice3 - 3SK Jokerit Skuteč 13:30:1013:30Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-11 08:55:1011.2.2018HC Sokol Telecí2 - 6HC Ostrov 08:55:108:55Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-11 10:50:2111.2.2018HC Sokol Jenišovice4 - 5HC Rosice & Zaječice 10:50:2110:50Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-11 19:30:1211.2.2018HC Skulls Hlinsko3 - 4HC Radioaktivita Hostovice 19:30:1219:30Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-16 20:00:4116.2.2018HC Štěpánov5 - 8HC Řepníky 20:00:4120:00Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-17 09:00:5217.2.2018HC Rosice & Zaječice6 - 7HC Sokol Jenišovice 09:00:529:00Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-17 13:00:3517.2.2018HC Chlumětín2 - 6HC Pstruzi Otradov 13:00:3513:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-18 08:55:4118.2.2018SK Jokerit Skuteč7 - 3HC Tigers Pardubice 08:55:418:55Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-18 10:50:2818.2.2018HC Ostrov4 - 7HC Sokol Telecí 10:50:2810:50Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-23 20:00:5523.2.2018HC Řepníky6 - 4HC Štěpánov 20:00:5520:00Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-24 09:00:4824.2.2018HC Pstruzi Otradov2 - 2HC Chlumětín 09:00:489:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-02-24 11:15:5424.2.2018HC Radioaktivita Hostovice2 - 0HC Skulls Hlinsko 11:15:5411:15Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-03-03 13:00:583.3.2018HC Skulls Hlinsko1 - 3HC Chlumětín 13:00:5813:00Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-03-03 15:30:523.3.2018HC Pstruzi Otradov5 - 2HC Radioaktivita Hostovice 15:30:5215:30Play-off LNS (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-03-04 16:30:584.3.2018HC Sokol Telecí2 - 8SK Jokerit Skuteč 16:30:5816:30Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-03-04 18:15:564.3.2018HC Sokol Jenišovice1 - 5HC Řepníky 18:15:5618:15Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-03-10 13:30:2010.3.2018HC Řepníky7 - 5HC Sokol Jenišovice 13:30:2013:30Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-03-11 09:00:0511.3.2018SK Jokerit Skuteč4 - 3HC Sokol Telecí 09:00:059:00Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-03-18 09:00:4518.3.2018HC Sokol Jenišovice9 - 8HC Sokol Telecí 09:00:459:00Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-03-18 17:00:4218.3.2018SK Jokerit Skuteč8 - 7HC Řepníky 17:00:4217:00Pohár starosty města Skuteč (2017-2018)Sezona 2017-2018prozatím bez nominaceReport
2018-10-06 18:00:156.10.2018HC Pstruzi Otradov7 - 0HC Sokol Telecí 18:00:1518:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-06 19:45:376.10.2018SK Jokerit Skuteč8 - 0HC Sokol Jenišovice 19:45:3719:45Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-07 08:55:417.10.2018HC Chlumětín14 - 4HC Rosice & Zaječice 08:55:418:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-07 10:50:227.10.2018HC Radioaktivita Hostovice11 - 1HC Štěpánov 10:50:2210:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-20 11:30:1320.10.2018SK Jokerit Skuteč1 - 5HC Radioaktivita Hostovice 11:30:1311:30Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-20 13:30:0320.10.2018HC Skulls Hlinsko6 - 0HC Sokol Telecí 13:30:0313:30Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-21 08:55:5421.10.2018HC Rosice & Zaječice6 - 2HC Sokol Jenišovice 08:55:548:55Základní část LNSSezona 2018-2019Report
2018-10-21 10:50:3921.10.2018HC Tigers Pardubice5 - 2HC Štěpánov 10:50:3910:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-21 16:30:5521.10.2018HC Chlumětín8 - 2HC Řepníky 16:30:5516:30Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-21 18:20:3921.10.2018HC Ostrov3 - 12HC Pstruzi Otradov 18:20:3918:20Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-27 11:20:5027.10.2018HC Radioaktivita Hostovice6 - 0HC Sokol Jenišovice 11:20:5011:20Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-27 13:15:3327.10.2018HC Řepníky10 - 2HC Štěpánov 13:15:3313:15Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-27 15:00:4927.10.2018HC Chlumětín9 - 5HC Sokol Telecí 15:00:4915:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-28 08:55:1628.10.2018HC Ostrov6 - 5HC Tigers Pardubice 08:55:168:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-10-28 10:50:0228.10.2018SK Jokerit Skuteč3 - 2HC Skulls Hlinsko 10:50:0210:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-03 16:00:143.11.2018HC Radioaktivita Hostovice6 - 2HC Řepníky 16:00:1416:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-04 08:55:004.11.2018HC Chlumětín5 - 4HC Pstruzi Otradov 08:55:008:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-04 10:50:494.11.2018HC Skulls Hlinsko0 - 2HC Rosice & Zaječice 10:50:4910:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-10 12:30:1110.11.2018HC Ostrov5 - 11HC Sokol Telecí 12:30:1112:30Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-10 14:20:3410.11.2018HC Sokol Jenišovice3 - 2HC Tigers Pardubice 14:20:3414:20Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-10 16:05:0510.11.2018SK Jokerit Skuteč3 - 4HC Štěpánov 16:05:0516:05Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-17 08:55:5717.11.2018HC Pstruzi Otradov3 - 7SK Jokerit Skuteč 08:55:578:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-17 10:50:2717.11.2018HC Sokol Telecí6 - 2HC Tigers Pardubice 10:50:2710:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-17 14:00:4217.11.2018HC Sokol Jenišovice1 - 13HC Skulls Hlinsko 14:00:4214:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-17 16:00:1517.11.2018HC Štěpánov4 - 3HC Ostrov 16:00:1516:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-18 08:55:5318.11.2018HC Řepníky11 - 2HC Rosice & Zaječice 08:55:538:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-18 10:50:3118.11.2018HC Radioaktivita Hostovice4 - 9HC Chlumětín 10:50:3110:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-23 20:15:0723.11.2018HC Sokol Telecí2 - 4SK Jokerit Skuteč 20:15:0720:15Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-24 14:00:0724.11.2018HC Štěpánov1 - 8HC Skulls Hlinsko 14:00:0714:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-24 16:00:4924.11.2018HC Řepníky4 - 0HC Sokol Jenišovice 16:00:4916:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-25 08:55:5025.11.2018HC Pstruzi Otradov11 - 5HC Tigers Pardubice 08:55:508:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-25 10:50:3025.11.2018HC Radioaktivita Hostovice10 - 4HC Ostrov 10:50:3010:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-28 18:30:2928.11.2018HC Sokol Telecí7 - 8HC Rosice & Zaječice 18:30:2918:30Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-11-28 20:20:0228.11.2018HC Chlumětín12 - 1SK Jokerit Skuteč 20:20:0220:20Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-01 12:30:201.12.2018HC Štěpánov1 - 12HC Chlumětín 12:30:2012:30Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-01 16:10:381.12.2018HC Sokol Jenišovice5 - 8HC Ostrov 16:10:3816:10Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-02 08:55:342.12.2018HC Řepníky3 - 10HC Skulls Hlinsko 08:55:348:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-02 10:50:352.12.2018HC Rosice & Zaječice8 - 1HC Tigers Pardubice 10:50:3510:50Základní část LNSSezona 2018-2019Report
2018-12-07 20:15:447.12.2018HC Rosice & Zaječice3 - 4HC Štěpánov 20:15:4420:15Základní část LNSSezona 2018-2019Report
2018-12-08 08:55:378.12.2018SK Jokerit Skuteč2 - 5HC Řepníky 08:55:378:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-08 10:50:048.12.2018HC Tigers Pardubice3 - 24HC Radioaktivita Hostovice 10:50:0410:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-08 14:00:488.12.2018HC Skulls Hlinsko2 - 3HC Pstruzi Otradov 14:00:4814:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-08 16:00:248.12.2018HC Sokol Jenišovice2 - 17HC Chlumětín 16:00:2416:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-14 20:15:2114.12.2018HC Sokol Telecí7 - 4HC Štěpánov 20:15:2120:15Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-15 14:00:0215.12.2018HC Skulls Hlinsko4 - 5HC Chlumětín 14:00:0214:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-15 16:00:3315.12.2018HC Sokol Jenišovice3 - 11HC Pstruzi Otradov 16:00:3316:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-16 09:00:4816.12.2018HC Rosice & Zaječice6 - 3HC Radioaktivita Hostovice 09:00:489:00Základní část LNSSezona 2018-2019Report
2018-12-16 16:30:1316.12.2018HC Tigers Pardubice3 - 8SK Jokerit Skuteč 16:30:1316:30Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-16 18:20:2816.12.2018HC Ostrov3 - 4HC Řepníky 18:20:2818:20Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-21 20:15:0521.12.2018HC Řepníky5 - 6HC Sokol Telecí 20:15:0520:15Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-22 09:00:2522.12.2018HC Radioaktivita Hostovice6 - 3HC Skulls Hlinsko 09:00:259:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-22 14:00:4522.12.2018SK Jokerit Skuteč6 - 1HC Ostrov 14:00:4514:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-22 16:00:0322.12.2018HC Chlumětín9 - 3HC Tigers Pardubice 16:00:0316:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-23 08:55:5223.12.2018HC Štěpánov4 - 3HC Sokol Jenišovice 08:55:528:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2018-12-23 10:50:4723.12.2018HC Pstruzi Otradov6 - 2HC Rosice & Zaječice 10:50:4710:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-04 20:15:354.1.2019HC Ostrov4 - 3HC Chlumětín 20:15:3520:15Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-05 14:15:055.1.2019HC Rosice & Zaječice5 - 7SK Jokerit Skuteč 14:15:0514:15Základní část LNSSezona 2018-2019Report
2019-01-05 16:00:295.1.2019HC Tigers Pardubice2 - 12HC Skulls Hlinsko 16:00:2916:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-06 08:55:196.1.2019HC Sokol Jenišovice1 - 5HC Sokol Telecí 08:55:198:55Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-06 10:50:076.1.2019HC Pstruzi Otradov4 - 2HC Řepníky 10:50:0710:50Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-11 20:15:4911.1.2019HC Radioaktivita Hostovice10 - 7HC Pstruzi Otradov 20:15:4920:15Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-12 14:10:4512.1.2019HC Skulls Hlinsko2 - 5HC Ostrov 14:10:4514:10Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-12 16:00:5912.1.2019HC Tigers Pardubice1 - 14HC Řepníky 16:00:5916:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-13 09:10:1113.1.2019HC Sokol Telecí4 - 9HC Radioaktivita Hostovice 09:10:119:10Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-19 09:00:5719.1.2019HC Štěpánov6 - 8HC Pstruzi Otradov 09:00:579:00Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-19 13:15:4219.1.2019HC Ostrov6 - 3HC Rosice & Zaječice 13:15:4213:15Základní část LNSSezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-20 09:00:0720.1.2019HC Chlumětín2 - 5HC Skulls Hlinsko 09:00:079:00Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-25 19:45:3025.1.2019HC Řepníky3 - 3SK Jokerit Skuteč 19:45:3019:45Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-26 09:00:2826.1.2019HC Pstruzi Otradov7 - 0HC Rosice & Zaječice 09:00:289:00Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-26 15:15:2626.1.2019HC Radioaktivita Hostovice7 - 3HC Ostrov 15:15:2615:15Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-01-27 09:00:3227.1.2019HC Skulls Hlinsko5 - 7HC Chlumětín 09:00:329:00Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-02 09:00:272.2.2019HC Skulls Hlinsko10 - 6HC Sokol Telecí 09:00:279:00O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-02 15:15:132.2.2019HC Rosice & Zaječice3 - 8HC Pstruzi Otradov 15:15:1315:15Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019Report
2019-02-03 09:30:573.2.2019HC Ostrov5 - 10HC Radioaktivita Hostovice 09:30:579:30Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-03 19:30:353.2.2019SK Jokerit Skuteč2 - 4HC Řepníky 19:30:3519:30Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-09 09:00:219.2.2019HC Rosice & Zaječice3 - 3HC Sokol Jenišovice 09:00:219:00O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019Report
2019-02-09 13:15:189.2.2019SK Jokerit Skuteč6 - 1HC Tigers Pardubice 13:15:1813:15O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-09 15:30:049.2.2019HC Ostrov13 - 5HC Štěpánov 15:30:0415:30O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-10 09:00:4310.2.2019HC Pstruzi Otradov1 - 4HC Radioaktivita Hostovice 09:00:439:00Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-10 16:30:4310.2.2019HC Sokol Telecí4 - 10HC Skulls Hlinsko 16:30:4316:30O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-15 18:00:3315.2.2019HC Štěpánov2 - 8HC Ostrov 18:00:3318:00O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-16 15:30:0916.2.2019HC Řepníky9 - 5HC Chlumětín 15:30:0915:30Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-17 09:00:0917.2.2019HC Radioaktivita Hostovice4 - 8HC Pstruzi Otradov 09:00:099:00Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-17 11:15:5717.2.2019HC Sokol Jenišovice1 - 12HC Rosice & Zaječice 11:15:5711:15O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-17 17:45:4417.2.2019HC Tigers Pardubice2 - 10SK Jokerit Skuteč 17:45:4417:45O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-23 13:45:0023.2.2019HC Chlumětín6 - 2HC Řepníky 13:45:0013:45Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-24 09:00:1624.2.2019HC Skulls Hlinsko4 - 4SK Jokerit Skuteč 09:00:169:00O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-02-24 16:30:1224.2.2019HC Ostrov3 - 5HC Rosice & Zaječice 16:30:1216:30O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-03-02 13:00:452.3.2019HC Rosice & Zaječice5 - 5HC Ostrov 13:00:4513:00O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019Report
2019-03-02 15:30:482.3.2019SK Jokerit Skuteč2 - 12HC Skulls Hlinsko 15:30:4815:30O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-03-03 11:30:563.3.2019HC Chlumětín8 - 2HC Řepníky 11:30:5611:30Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-03-03 19:30:433.3.2019HC Radioaktivita Hostovice4 - 3HC Pstruzi Otradov 19:30:4319:30Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-03-09 08:30:019.3.2019SK Jokerit Skuteč8 - 2HC Ostrov 08:30:018:30O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-03-09 10:45:469.3.2019HC Rosice & Zaječice6 - 13HC Skulls Hlinsko 10:45:4610:45O pohár starosty města Skuteč (2018-2019)Sezona 2018-2019Report
2019-03-09 13:00:399.3.2019HC Pstruzi Otradov6 - 3HC Řepníky 13:00:3913:00Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-03-09 15:30:229.3.2019HC Chlumětín5 - 4HC Radioaktivita Hostovice 15:30:2215:30Play-off LNS (2018-2019)Sezona 2018-2019prozatím bez nominaceReport
2019-12-21 14:00:5921.12.2019HC Skulls Hlinsko10 - 4HC Sokol Telecí 14:00:5914:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2019-12-21 16:00:5821.12.2019HC Tigers Pardubice3 - 2HC Štěpánov 16:00:5816:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2019-12-22 10:50:5922.12.2019HC Chlumětín6 - 2HC Řepníky 10:50:5910:50Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2019-12-22 18:30:3622.12.2019SK Jokerit Skuteč4 - 1HC Radioaktivita Hostovice 18:30:3618:30Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2019-12-22 20:15:2122.12.2019HC Ostrov5 - 3HC Pstruzi Otradov 20:15:2120:15Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2019-12-23 19:00:4123.12.2019HC Rosice & Zaječice1 - 3HC Tigers Pardubice 19:00:4119:00Základní část LNSSezona 2019-2020Report
2019-12-23 20:45:3223.12.2019HC Sokol Telecí5 - 3HC Štěpánov 20:45:3220:45Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2019-12-27 16:30:1627.12.2019HC Skulls Hlinsko4 - 1HC Rosice & Zaječice 16:30:1616:30Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2019-12-27 18:15:5627.12.2019HC Chlumětín4 - 3HC Pstruzi Otradov 18:15:5618:15Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2019-12-27 20:00:3627.12.2019HC Ostrov7 - 1HC Sokol Telecí 20:00:3620:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-03 20:00:173.1.2020HC Tigers Pardubice1 - 8HC Skulls Hlinsko 20:00:1720:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-04 12:20:114.1.2020HC Pstruzi Otradov2 - 4SK Jokerit Skuteč 12:20:1112:20Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-04 14:15:524.1.2020HC Štěpánov2 - 3HC Ostrov 14:15:5214:15Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-04 16:00:384.1.2020HC Radioaktivita Hostovice10 - 0HC Chlumětín 16:00:3816:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-05 08:55:365.1.2020HC Řepníky-HC Rosice & Zaječice 08:55:368:55Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-05 10:50:215.1.2020HC Sokol Telecí-HC Tigers Pardubice 10:50:2110:50Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-08 20:00:148.1.2020HC Řepníky4 - 13HC Skulls Hlinsko 20:00:1420:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-10 20:00:0710.1.2020HC Sokol Telecí6 - 7HC Rosice & Zaječice 20:00:0720:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-11 14:15:4811.1.2020HC Štěpánov3 - 12HC Skulls Hlinsko 14:15:4814:15Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-11 16:00:2211.1.2020HC Radioaktivita Hostovice9 - 3HC Ostrov 16:00:2216:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-12 18:45:5612.1.2020HC Pstruzi Otradov9 - 3HC Tigers Pardubice 18:45:5618:45Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-12 20:30:4712.1.2020HC Chlumětín5 - 6SK Jokerit Skuteč 20:30:4720:30Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-15 20:00:2015.1.2020HC Radioaktivita Hostovice14 - 0HC Štěpánov 20:00:2020:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-17 20:00:5617.1.2020HC Řepníky1 - 2HC Sokol Telecí 20:00:5620:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-19 08:50:0019.1.2020SK Jokerit Skuteč5 - 2HC Ostrov 08:50:008:50Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-19 16:30:1919.1.2020HC Pstruzi Otradov7 - 8HC Rosice & Zaječice 16:30:1916:30Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-19 18:15:1319.1.2020HC Radioaktivita Hostovice2 - 4HC Skulls Hlinsko 18:15:1318:15Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-19 20:00:5819.1.2020HC Chlumětín15 - 0HC Tigers Pardubice 20:00:5820:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-22 20:00:2122.1.2020HC Radioaktivita Hostovice10 - 2HC Řepníky 20:00:2120:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-24 20:00:5024.1.2020SK Jokerit Skuteč13 - 1HC Sokol Telecí 20:00:5020:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-25 12:30:4225.1.2020HC Rosice & Zaječice1 - 2HC Štěpánov 12:30:4212:30Základní část LNSSezona 2019-2020Report
2020-01-25 14:15:4325.1.2020HC Tigers Pardubice3 - 20HC Radioaktivita Hostovice 14:15:4314:15Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-25 16:00:4725.1.2020HC Ostrov3 - 6HC Chlumětín 16:00:4716:00Základní část LNSSezona 2019-2020Dalecký MichalReport
2020-01-26 10:50:3026.1.2020HC Skulls Hlinsko2 - 4HC Pstruzi Otradov 10:50:3010:50Základní část LNSSezona 2019-2020Ježek JanReport
2020-01-26 16:30:0326.1.2020HC Řepníky2 - 4SK Jokerit Skuteč 16:30:0316:30Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-01-29 19:45:5429.1.2020HC Chlumětín8 - 1HC Sokol Telecí 19:45:5419:45Základní část LNSSezona 2019-2020Javůrek MatějReport
2020-01-31 20:00:2231.1.2020HC Ostrov3 - 4HC Řepníky 20:00:2220:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-01 12:30:051.2.2020HC Tigers Pardubice3 - 8SK Jokerit Skuteč 12:30:0512:30Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-01 14:15:571.2.2020HC Skulls Hlinsko2 - 8HC Chlumětín 14:15:5714:15Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-01 16:00:441.2.2020HC Rosice & Zaječice3 - 6HC Radioaktivita Hostovice 16:00:4416:00Základní část LNSSezona 2019-2020Report
2020-02-02 08:55:112.2.2020HC Pstruzi Otradov2 - 4HC Řepníky 08:55:118:55Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-02 10:50:052.2.2020SK Jokerit Skuteč9 - 0HC Štěpánov 10:50:0510:50Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-05 20:00:125.2.2020HC Chlumětín7 - 1HC Štěpánov 20:00:1220:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-07 20:00:267.2.2020HC Ostrov5 - 2HC Rosice & Zaječice 20:00:2620:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-08 16:00:338.2.2020HC Štěpánov2 - 5HC Pstruzi Otradov 16:00:3316:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-09 08:55:579.2.2020HC Tigers Pardubice2 - 6HC Řepníky 08:55:578:55Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-09 10:50:239.2.2020HC Skulls Hlinsko9 - 0HC Ostrov 10:50:2310:50Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-09 16:30:589.2.2020HC Rosice & Zaječice3 - 10SK Jokerit Skuteč 16:30:5816:30Základní část LNSSezona 2019-2020Report
2020-02-09 18:15:549.2.2020HC Sokol Telecí1 - 8HC Radioaktivita Hostovice 18:15:5418:15Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-12 20:00:5412.2.2020HC Pstruzi Otradov6 - 3HC Sokol Telecí 20:00:5420:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-14 20:00:0914.2.2020HC Tigers Pardubice1 - 9HC Ostrov 20:00:0920:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-15 08:55:4515.2.2020HC Pstruzi Otradov8 - 9HC Radioaktivita Hostovice 08:55:458:55Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-15 10:45:1615.2.2020SK Jokerit Skuteč2 - 5HC Skulls Hlinsko 10:45:1610:45Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-16 08:55:5016.2.2020HC Rosice & Zaječice3 - 8HC Chlumětín 08:55:508:55Základní část LNSSezona 2019-2020Report
2020-02-16 10:45:1916.2.2020HC Řepníky8 - 3HC Štěpánov 10:45:1910:45Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-16 19:00:5816.2.2020HC Sokol Telecí2 - 5HC Tigers Pardubice 19:00:5819:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-19 20:00:3819.2.2020HC Řepníky4 - 1HC Rosice & Zaječice 20:00:3820:00Základní část LNSSezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-21 19:45:2121.2.2020HC Řepníky4 - 6HC Radioaktivita Hostovice 19:45:2119:45Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-23 11:30:4323.2.2020SK Jokerit Skuteč8 - 2HC Tigers Pardubice 11:30:4311:30Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-23 16:30:4323.2.2020HC Skulls Hlinsko12 - 4HC Ostrov 16:30:4316:30Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-23 18:45:4923.2.2020HC Chlumětín4 - 8HC Pstruzi Otradov 18:45:4918:45Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-26 19:45:4726.2.2020HC Tigers Pardubice6 - 8SK Jokerit Skuteč 19:45:4719:45Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-28 19:45:4828.2.2020HC Pstruzi Otradov1 - 6HC Chlumětín 19:45:4819:45Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-02-29 08:45:3129.2.2020HC Ostrov3 - 1HC Skulls Hlinsko 08:45:318:45Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-01 11:15:031.3.2020HC Sokol Telecí4 - 9HC Tigers Pardubice 11:15:0311:15O pohár starosty města Skuteč (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-01 19:00:211.3.2020HC Radioaktivita Hostovice10 - 4HC Řepníky 19:00:2119:00Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-06 19:45:216.3.2020HC Pstruzi Otradov12 - 6HC Štěpánov 19:45:2119:45O pohár starosty města Skuteč (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-08 11:15:258.3.2020HC Ostrov5 - 0HC Rosice & Zaječice 11:15:2511:15O pohár starosty města Skuteč (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-08 19:00:448.3.2020HC Skulls Hlinsko4 - 5HC Chlumětín 19:00:4419:00Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-11 19:45:3411.3.2020HC Radioaktivita Hostovice5 - 6SK Jokerit Skuteč 19:45:3419:45Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-13 19:45:1713.3.2020HC Pstruzi Otradov-HC Ostrov 19:45:1719:45O pohár starosty města Skuteč (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-14 13:00:2314.3.2020HC Chlumětín-HC Skulls Hlinsko 13:00:2313:00Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-14 15:30:0514.3.2020HC Tigers Pardubice-HC Řepníky 15:30:0515:30O pohár starosty města Skuteč (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-15 16:30:1215.3.2020SK Jokerit Skuteč-HC Radioaktivita Hostovice 16:30:1216:30Play-off LNS (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-15 19:00:1615.3.2020HC Ostrov-HC Pstruzi Otradov 19:00:1619:00O pohár starosty města Skuteč (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-03-18 19:45:1018.3.2020HC Řepníky-HC Tigers Pardubice 19:45:1019:45O pohár starosty města Skuteč (2019-2020)Sezona 2019-2020prozatím bez nominaceReport
2020-10-02 20:15:012.10.2020HC Štěpánov5 - 14HC Tigers Pardubice 20:15:0120:15Základní část LNSSezóna 2020-2021prozatím bez nominaceReport
2020-10-03 14:00:383.10.2020HC Sokol Telecí2 - 13HC Pstruzi Otradov 14:00:3814:00Základní část LNSSezóna 2020-2021prozatím bez nominaceReport
2020-10-03 16:00:513.10.2020HC Rosice & Zaječice1 - 4SK Jokerit Skuteč 16:00:5116:00Základní část LNSSezóna 2020-2021Report
2020-10-04 09:00:384.10.2020HC Řepníky4 - 9HC Chlumětín 09:00:389:00Základní část LNSSezóna 2020-2021prozatím bez nominaceReport
2020-10-04 19:30:354.10.2020HC Radioaktivita Hostovice5 - 3HC Skulls Hlinsko 19:30:3519:30Základní část LNSSezóna 2020-2021prozatím bez nominaceReport